Järjehoidjad

Dead Island

Alternatiivsed nimed: Dead Island

Game Dead Island on põnev arvutimäng, kus tegevus toimub esimene inimene. See mäng on mõeldud stiilis Survival horror, mis kasutab rollimäng elemente tukk.

Lae alla Dead Island saab ametliku mängu veebilehel. Lae mäng Dead Island võib ainult täiskasvanud kasutajad, st on need, kes on täis kaheksateist aastat.

Sul on ainulaadne võimalus näha mängu Dead Island video. Veebilehel on suur hulk videosid mängu. Neid saab õppida palju kasulikku teavet: gameplay, missioonid, relvad, tegelased ja vastased.

Play Dead Island teid kursis kõik märgid:

1. Xian Mei on töötaja resort "Royal Palm". See on erakordselt intelligentne ja hea sportlane. Kui ta sai saarele, oleks vaja, et olla vastutav paljude missioone. Mei Xiang kiiresti ja julmalt võitleb zombisid külm relvi.

2. Sam B on praktiliselt endine staar-äri. Ta oli kunagi see rap star. Nüüd läks ta resort täita laul, mis võiks päästa oma karjääri. Ta tapab koletised liiga külm teras.

3. Logan Carter on üks tõeline staar ameerika jalgpall. In the end, oma eduka karjääri lõppu. Ühel korral on tema elu lõpetada tema karjääri. See oli tohutu mõju oma elus. Logan kastetakse suur depressioon. Ta on suur hitter kasutades mürsk relvad.

4. Pärn endine ohvitser politseid Sydneys. Tema karjäär lõppes pärast otsustas ta, et kaitsta oma tütre tema ametlik sama. Ta tahtis vägistada tema tütar, ja ta tulistas teda. Pärast seda intsidenti sai ta palkas ihukaitsja. Worldwide ta kaitseb inimesi. Kõrgel tasemel, see omada erinevaid relvi, eriti tulirelvi.

In-Game Dead Island Weapon jagada mitut liiki:

1. Melee Weapon: teritatud ja nüri.

2. Parem relv - relv saavutuste eest.

3. Improviseeritud relva - ta pomme, miine ja muid plahvatusohtlikke eritehnika.

Iga relv võib puruneda, vananeb ja see on võimalik remontida.

In-Game Dead Island pc Sa kohtub paljude oponentide:

1. Pätid on klassikaline Undead. Ta ise on väga aeglane ja kohmakas. Neil on madal tervisele. Tramps kokku nii esindatud nii naiste kui ka meeste nägu.

2. Nakatunud - nad on agressiivsed ja kiiresti. Neil on vähem tervist kui tavaline zombies, kuid kiiremini lööma, siis on väga raske rünnata. Need on esitatud kujul naistele ja meestele. Relvi valdavate, kuid halb metaan.

3. Kiusab lihaseline zombisid tõusta kahe meetri. Nad võivad teha palju kahju, kuid väga aeglaselt. Nad kõik võib leida kõikjal ja nad on väga vastupidavad kahju.

4. Enesetapp - on paha zombisid kelle surnukeha blistered. Nad parem mitte rünnata lähedalt.

5. Rams on massiivsed zombie kes on riietatud suurepärane kostüüm. Nad on väga vastupidavad kahju. Nõrk koht neil peas.

Dead Island mäng, mis tutvustab sulle teiste vastastega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more