Järjehoidjad

Dead Island: Riptide

Alternatiivsed nimed: Dead Island: Riptide

Game Dead Island: Riptide on hämmastav arvutimäng. See mäng on mõeldud stiilis action. Game Dead Island: RIPTIDE edukaks jätkamiseks esimene osa mängust.

Lae alla Dead Island: RIPTIDE saate ametliku mängu veebilehel. Laadi mäng Dead Island: Riptide ainult täiskasvanud kasutajad. Et seda teha, peate täpsustama kuupäeva tema sünnist.

Play Dead Island: RIPTIDE sa samade reeglite järgi nagu esimese versiooni mängu. Sa pead võitlema oma elu eest. Sul reisida ümber mäng maailmas, mis on täis koletisi. Zombies on sind ootamas erineva nurga alt.

Sul on ainulaadne võimalus mäng Dead Island: Riptide mängida märk, mis oli teil esimene mäng. Selleks on vaja alla laadida Dead Island: Riptide oma mäng klient.

Ka mäng Dead Island: Riptide pc uus tegelane, kes on oskusi Nujakka.

Enne mängu, näed umbes mäng Dead Island: Riptide video. Selle video õpid erinevaid lauas, eriti iseloomu kontrolli ja palju muud.

In-Game Dead Island: Riptide on mitut tüüpi relvi:

1. Melee Weapon: pistodad, noad, mõõgad.

2. Ranged Weapon: miinid, granaadid.

See on tavaline relv. Aga kas saab võidelda zombisid ja materjalid käepärast. Mõned relvad saab muuta. Et seda teha, pead koguma erimaterjalide ja leida retsepte.

Pärast seda saate suurendada kahju oma relvi.

In-Game Dead Island: Riptide pc te kohtub viis märki. Kõik tegelased on tugev ainult oma valdkonnas.

Võite pumbata oma iseloomu mitmel viisil:

1. Survival - suunas, mida vaja mängida ellujäämise eest zombisid. Taseme oma tervist ja vastupidavust muutub oluliselt suurem kui alguses mängu.

2. Fight - siin pead tõestama ennast tõeline sõjamees kes kardab midagi. Fight suurendab kriitiline streigi.

3. Rage - selles suunas ja tugevust oma rünnak on märgatavalt suurenenud. Jääte peaaegu võitmatu.

Game Dead Island: Riptide palun mängijad realistlik üritusi. Kõik lööki kuvatakse keha vaenlane, veri jookseb jõgi ja purskkaev. Teie vastased kukuvad ja pulgad, et te murda neid, lendab tükkideks.

Special rännakuid siin, sa ei peaks ootama. Paljud külalistele mäng Dead Island: Riptide lihtsalt joonistab või vabatahtlik. Veel rännakuid mängus on väga lihtne ja te ei tee palju vaeva täitmisel. Kuid mõned missioonid mäng väga põnev.

Multiplayer mäng Dead Island: Riptide peetakse palju huvitavam ühe mängija. In multiplayer mängu saab mängida kuni neli inimest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more