Järjehoidjad

Dead Rising 2

Alternatiivsed nimed: Dead Rising 2

Game Dead Rising 2 on hämmastav multi-platvorm mäng. See on jätkuks esimese osa mängust.

Sa pead süüvima maailma kuurortlinna, mis kannatas rünnakud zombisid. Need olendid on nakatunud kohutav viirus.

Lae alla Dead Rising 2 saate ametlikul kodulehel mängu ainult siis, kui teil on täielik kaheksateist aastat.

Dead Rising 2 mängu alla laadida pc ei saa inimesed, kes on alaealine.

Sul on ainulaadne võimalus näha enne mängu umbes mäng Dead Rising 2 videos. Kõik videod, avaldada teile põhijooned mängu: tegelased, vaenlased, ainulaadne relvi ja muud ülesanded.

Mängus Dead Rising 2 sa mängida, tutvumine põnev ja ebatavaliste tähtede

1. Chuck Greene on peategelane mängus. Ta oli üks meister võidusõidu. Et päästa oma tütar teda saada zombi, isa võtab pakkumise osaleda julm mäng. Ta vajab ravimit, mis on väga kallis. Tütar enne surma hammustada ema.

2. Katie Green on tütar Chuck. Ta on lähim inimene talle. Vaatamata sellele, et ta oli hammustatud zombie, Kathy viinud kõige tavaelus.

3. Stacey Forsythe on Chuck tüdruksõber. Ta kuulus "GPZ". See tüdruk oli esimene uskuda Chuck, ründas süüdistustega. Ta oli afäär Chuck. Olenevalt teatavate sündmuste sõltub see elab lõpus mäng või mitte.

4. Tyrone King on peamine antagonist mängu. Tema ja tema kurjad inimesed ebaõiglastest julma sissetungi zombisid. See süüdistas Chuck Greene. Tee Kay nii kõik tahtsid röövida kasiino linna ja siis põgeneda. Ta sureb käes Chuck, ja siis langeb staadionil Terrible zombisid.

Ootame teid mängu Dead Rising 2zhestokie vastased

1. Zombies on põhiosa vastaste mängu. Nad olid nakatunud viirusega. Need olendid ründavad droves. Zombies tabanud ja tahavad hammustada kätte oma vastast. Nende arv on uskumatult suur.

2. Gas zombies - need on olendid, mis ilmuvad mängu alustades eriline missioon. Nad on väga kiire. Nad kõik blistered keha ja punased silmad. Need zombies on väga tugev ja põhjustada suurt kahju.

3. Marauders on ellujäänud kes röövivad poed, kasiinod ja mujal. Lahingus kasutada erinevaid relvi: mount, spray purkides.

4. Mercenaries inimesi Tee Kay, kes täidab oma jube tellimusi. Nad kandsid maske ja kaitseülikonnad.

5. Inimesed ettevõtted on olendid, mis on leitud koobas. Nad kaitsevad paaki kütust. Need inimesed kannavad maske pähe kiivrid ja turvised nad kannavad. Nad ründavad relvadega. Nad on väga sarnased palgasõdureid, seega ei peeta väga ohtlik.

In-Game Dead Rising 2 relva iga märk. Kõik tegelased kasutavad oma unikaalseid relvi: tavalise tarbeesemeid viimistlusseadmed.

World Dead Rising 2 põnev ja ebatavaline. Ainult siin leiad rohkem vastaste, tohutult relvi ja palju muud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more