Järjehoidjad

Dead Space 2

Alternatiivsed nimed: Dead Space 2

Game Dead Space 2 on üks kõige põnevam arvutimänge.

Lae alla Dead Space 2 saab mängida ainult siis, kui teil on täielik kaheksateist aastat. Laadi mäng Dead Space 2 on teil võimalus ametlikul kodulehel mängu või muu, mis pakub sellist juurdepääsu.

Enne mängu, teil on ainulaadne võimalus näha umbes mäng Dead Space 2 videos. Need videod on tutvustada teile kõik funktsioonid mängu: märgid, graafika ja muud elemendid.

Mängus Dead Space 2 PC mängida peate olema tuttav järgmisi märke:

1. Isaac Clarke on peategelane. See märk oli esimene osa mängust. Iisak oli ainus inimene, kes elas laev "Ishimura". Pärast mõningaid sündmusi mängu, ta leidis end teadvuseta olekus jaamas Titan. Selle peamine ülesanne on hävitada mängu obelisk. Kui ta seda ei tee, siis kannatab kogu elu.

2. Hans Teydmann on pärilik direktor station Titan. Ta on kõrgeim auaste kodanikuühiskond. See oli tema, kes on käivitanud projekti Obelisk ja peetakse peamiseks vastane Isaac. Isaac ikka õnnestub hävitada.

3. Ellie Langford on piloot. Ta oli väga õnnelik, et ellu jääda julm rünnakute nekromorfov. Ta on väga ilus ja võib juhtida erinevaid masinaid. Kuna Strauss kaotas silma, kuid see ei takistanud teda võimaluse põgeneda. Koos Isaac säilinud.

4. Nolan Stross on tegelane, kes kannatab vaimsete häiretega. Kukkus kohutav hullumeelsus. Sest tema haiguse ta tappis oma naise ja sojaoad tema poeg. See oli üks rünnakuid.

5. Daina Le Guin on yunitologii fanaatik. Mängu alguses see aitab Isaac, kuid varsti igaüks teab, et selle eesmärk - on projekt obelisk. Ta sureb rünnak masinaid.

6. Nicole Brennan on Girl Isaac. Ta suri oma laeva kolm aastat tagasi. Teisel osa mängu kasutab välimust tüdruk obelisk alistama Isaac.

-Mängu Dead Space 2 Weapon kõige erinevamad

1. Taskulamp - esimene relv peategelane.

2. Plasma lõikur - on teema lõikamiseks mineraal kive.

3. Värvitakse plasma lõikur - see on tasuta relv, mis toimus esimest osa mängust.

4. Pulse Rifle - see armee tüüpi rünnak vintpüssi.

5. Laser Rifle - tööstusliku lõikamise maagid, raske tool

6. Pipe Cutter - spetsiaalne seade koht lõikamine, jne

7. Leegiheitja - tööstus-kirjutaja, vesinik.

8. Riveter - seade, mis laseb needid.

9. Ketaslõikur - on pulss ketaslõikur, tööstus.

10. Snaiper rifle - relv, mis lööb siht kaugusel.

11. Kontakt kaevandused - on võimas relv.

12. Drotikomet - relv, mida kasutatakse, et võtta sügav proovid.

13. Võimsus püstol - see kasutusjuhend kiirendi gravitons.

14. Käe gun - lihtne relv, mis ilmub väljakutset tasandil.

Game Dead Space 2 on täis erinevaid missioone ja jagatud peatükkideks.

Ainult tõeline mängijatele force mäng Santa Space 2.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more