Järjehoidjad

Dead Space 3

Alternatiivsed nimed: Dead Space 3

Game Dead Space 3 on põnev sci-fi arvutimäng. Üritused selles mängus väljatöötatud kolmandale isikule. Dead Space 3 - see on shooter, kes võitnud mitmeid.

Lae alla Dead Space 3 Saad mängida ainult siis, kui teil on täielik kaheksateist aastat. Laadi mäng Dead Space 3 on teil võimalus ametlikul kodulehel mängu või muu, mis pakub sellist juurdepääsu.

Enne mängu, teil on ainulaadne võimalus näha pro mäng Dead Space 3 videos. Need videod on tutvustada teile kõik funktsioonid mängu: märgid, graafika ja muud elemendid.

Mäng Dead Space 3 mängu saate tasapisi silmitsi järgmise märke:

  1. Isaac Clarke on peategelane mängu. See märk - on peategelane kogu mängu tükki. Ta lendab planeet Tau VOLANTIS, et leida tema sõbranna Ellie Langford ja hävitada epideemia obeliskid. Ta oli võimeline ületama hallutsinatsioonid.
  2. Ellie Langford on piloot. Koos Isaac osales üritused stntsii Titan. Oli Isaac lähisuhtes. Ta tahtis teada, kuidas saada üle oma vaenlasi. Ellie arvasin, et Isaac suri.
  3. John Carver on üks ellujäänud squad EarthGov. Kohtusid samal planeedil aktiveerimist obelisk ja kohutav epideemia nekromorfov. Kuna tema vaenlased tappis oma naise ja poja.
  4. Robert Norton on kapten kosmoselaeva "Eudora." Ta oli ka üks ellujäänud squad EarthGov. Ta on osalenud Otsi Ellie Langford. Ka kogu mäng aitab Isaac ja Carver. Ta on armukade Ellie Iisakile.
  5. Jacob Arthur Danik on yunitologii. Samuti on ta liider äärmuslaste. Ta on peamised antagonisti mäng. Kogu mäng üritab sekkuda Isaac. Lõpus mängu tapeti.
  6. Jennifer Santos on teaduse kui ka meeskonnatöös Ellie Langford. Lõpus mängu sureb.
  7. Austin Lukk on üks ellujäänud võistkonna liikmed Ellie Langford. Suri külmumist.
  8. Piloodid Mark Rosen ja Locke on piloodid laev "Eudora." Hukkus äge võitlus.

Mängi mängu Dead Space 3 arvutiga, siis peatükkide. Kõik mängus 19 peatükiks.

Äärmiselt mitmekülgne mäng Dead Space 3 Weapon:

1. Granaadiheitjad.

2. Taskulambid.

3. Erinevaid eemaldaja.

4. Eri tüüpi vintpüssi.

5. Truborezki.

6. Leegiheitja.

7. Hammer.

8. Kontakt kaevandused.

9. Cannon.

10. Erinevaid püstolit.

11. Drotikomety.

12. Plasma lõikur.

Game Dead Space 3 rikas vastased. Kokku Game 2 klassifitseerimine

1. Necromorph.

2. Inimesed.

Nekromorfami suurim rühma vastaste mängu.

Game Santa Space 3 meelitab te mitte ainult oma omadustelt ebatavaline relvi, kuid selle graafika ja igasuguseid ülesandeid. Ka mängu Dead Space 3 sõjasaak teile oma allalaaditav sisu. Neid mängu rohkem, "ärkamine" ja teised. Uue sisu saab kasutada keerukamaid relvade, valida erinevaid riideid, samuti parandada otsingumootori robotid.

Luba endale väga palju emotsioone koos peategelane, Isaac, tema sõbrad ja tema vaenlased.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more