Järjehoidjad

Deepolis - veealune pildistamine

Alternatiivsed nimed: Dipolis

Online mäng Dipolis - tasuta veebipõhine strateegia mäng kolmemõõtmelise graafika. Bigpoint ettevõte arenenud originaal projekti omalaadne mis on olulised eelised praeguse online mänge. Mängi Deepolis'll sukelduda sügavustesse veealuse ruumi. See, kuidas maailma tuleviku pärast globaalset soojenemist. Saada omaniku allveelaeva ja minna võita see avarusi ookeani aitavad Deepolis online registreerimine.

Süsteemi nõuded mäng on minimaalsed:

• Protsessor Pentium 3 1GHz

• 16MB videokaart

• vähemalt 128 MB RAM

• Operatsioonisüsteem - XP / Vista / Windows 7

• Internet

• brauserite - Internet Explorer, Mozilla Firefox või Opera

Register Deepolis lihtne protsess. See ei võta palju aega, sest allalaadimist ja installimist mäng ei ole vajalik. Osale mängus Deepolis vaja sisestada järgmised andmed:

1) Hüüdnimi - moodustavad nime, mille all sa mängid

2) Kasuta parooli, mis tuleb korrata töökindluse järgmisele reale

3) E-posti aadress - tagasiside

4) Valik mängude server (tingimusel kohta1, Testimine server Euroopas2, Amerika1)

5) Sünniaeg

6) oma nõusolekut tingimustega mängu.

Pärast registreerimislehe, klõpsa nupule Register ja Dipolis line annab teile ainulaadse elanik veealuse maailma. Üleni sügavusele, saate valida ühe kolmest kastid, kes võitlevad mitte ainult ellu jääda, vaid ka selle merre ruumi.

Sätestatakse online mäng Deepolis otsustada, mis on rohkem meeltmööda järgmise loo:

• Nauta (Nauten)

• Siona (Scion)

• Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta - neutraalne enamus tegeleb kaubandus-ja teadustöö. Nad on järeltulijad teadlased, kes suutis püsima jääda. Vaikne fraktsioon, et tal on kõige tasakaalustatud paadid on lubatud kaubelda iga vaenlase jaamad kastidesse.

Zion tugevaim kaitsev süsteem. Need kõrgelt haritud elanikud veealuse kuningriigi varustatud oma paate kaitstud. Neid saab ujuda lähedal jaamad Nauta ja teeb nendega koostööd. Kuid territoorium dzhafnarov neid parem mitte läheneda, sest viimane avaks tulekahju hoiatamata.

Dzhafnary agressiivne ja sõjakas konfigureeritud. Nende üldine paat mahutab palju varustust. Tuumatehnoloogia on nende peamine huvi. Ka sõltuvuses nafta arengut. See seisuse on võimalik kaubelda leida, kuid vaenulike Zion parem eemale.

Dipolis mäng on hästi arenenud majandussüsteem. Sa lähed ujuda veevarud, mida saab seejärel müüakse. Edukaks tehingud tuleb uurida protsessi hinnakõikumisi kaupadega. Veel mängus on olemas selline asi nagu vaba, et aidata Deepolis mängida palju huvitavam.

Süsteemi PvP (player vastasseisu süsteem) on üsna lihtne. Deepolis Internetis arsenal koosneb:

• akustiline relvad

• torpeedod

• pomme

Parim eesmärk lüüasaamine, teha oma parima, et teda tulistada. Victory toob võidelda punkti, millele olete määranud auaste. Konkurendid on mitte ainult inimesed, vaid koletised, kes elavad veealuse ruumi.

Mängi mängu Deepolis võrgus on võimalik kasutada neid võidelda režiimid:

• Battle kastid ja klannid

• personaliotsingusektori

• režiim luure

Ettevaatust, oht varitseb iga nurga taga ja iga hetk võib juhtuda, et sa pead kaitsma ise. Pärast marsruudi läbib vaenlane bastionid ja kindlused. Pea meeles, et rohkem teie klann on turvalisem tunne, kuid samas lahingus, kus sisestada ambitsioonikam.

Deepolis online mäng mahutab erinevaid quest ülesandeid, mille täitmise laekuvad vahendid, mängu raha ja isegi mooduleid laeva. Ülesanded on korraldatud nii, et saate vaatamist täitma majandus-, teadus-ja sõjalistel missioonidel.

Valuuta võrgumänge Deepolis jagunevad:

• Tegi

• Helix

Levimus külad, see aitab ka osta objekte. Helix on lisatasu valuuta, teenida, et palju raskem.

Play online mängu Deepolis liigutamine tasemele, peaaegu lõputult. Mõned mängijad isegi minna kuni tasemeni 100, kuid see ei ole kabel. Newbies võib olla raske lahendada või teha valik. Oletame otsustada grupikuuluvus. Aga ei viitsinud seda. Selles valdkonnas on mäng lojaalsed ja juba 5. tasandil on võimalus kolida teise klanni. Iga tase muutub tugevamaks ja targemaks. Mis esimesel oli nõrk, nagu relvad, mida kasutatakse, muutub see ideaalne. Nii et see on ohutu püüelda edasi ja võib-olla, siis kehtestada uus rekord!

Liitu elanike veealune maailm ja nautida värvikas gameplay mänge, reisi kolmemõõtmelisena, erinevaid tegevusi läbi viia! Ainulaadne Mängu idee on kindlasti muljet! Olgu õnn jääb truuks kaaslaseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more