Järjehoidjad

DEFCON

Alternatiivsed nimed:

DEFCON on väga ebatavaline strateegiamäng. Saate seda mängida arvutis. Kvaliteetne graafika, kuid väga ebatavalises lihtsustatud stiilis. Häälnäitlemine on hästi tehtud, muusika on meditatiivne.

Noorimad mängijad ei tohiks DEFCONi mängida, sest mäng on üsna vägivaldne, kuigi see ei sisalda veriseid stseene.

Mäng viib teid tagasi külma sõja aegadesse ja võimaldab teil teada saada, mis juhtuks, kui kriis eskaleeruks tõeliseks tuumakonfrontatsiooniks.

Sa saad mängu ajaks ühe armee kindraliks, sinu ülesandeks on hävitada tuumarelvade abil vaenulike riikide tsiviilelanikkond.

  • Töötage välja tõhus tuumalöögistrateegia
  • Kaitske oma riigi elanikkonda kättemaksurünnakute eest
  • Juhtige laevastikku ja õhuväge strateegiliselt oluliste koordinaatideni jõudmiseks
  • Looge liite sõbralike riikidega, et vaenlane võimalikult lühikese aja jooksul võita

Mäng ei tekkinud iseenesest, arendajad said inspiratsiooni sõjamängude filmist. Erinevalt filmist ei ole te sel juhul välisvaatleja ja saate kõike toimuvat otseselt mõjutada.

Teie ees olev ülesanne ei ole kerge, sest asjata ei usuta, et tuumavastases vastasseisus ei saa olla võitjaid.

Siin on mõned faktid enne DEFCONi mängimise alustamist.

Esimest tuumapommi katsetati USA-s New Mexico osariigis Alamogordo lähedal kõrbes 16. juulil 1945, mis võimaldas Ameerikal võita Teise maailmasõja tollal äärmiselt militariseeritud Jaapani üle. Kuid hind oli tohutu, Hiroshima 6. augusti ja Nagasaki rünnakute ajal 9. augustil hukkus palju inimesi ja kõik polnud sõdurid.

Tuumarelvad loodi tuumarelvade vastastikuse hävitamise tagamise tegurina ja see peaks hoidma kõiki osapooli kokkupõrgete eest.

Kuid mängu illustreeritud juhul see ei töötanud ja seetõttu on teil äärmise raskusega missioon. Sellises olulises asjas nagu valitud riigi päästmine täielikust hävingust, on parem mitte vigu teha. Mängu alguses olev lühike õpetus aitab teil mõista juhtelemente, enne kui see viib teie mängitava riigi elanike massilise surmani.

vaenlase elanikkonna hävitamise eest saate punkte. See võimaldab diplomaatiat aktiivsemalt kasutada, sest liitlased tormavad sulle appi vaid siis, kui on sinu võidus kindlad. Teie elanikkonna kaotused toovad vastupidiselt lüüa. Ärge arvake, et elanikkonna ohvreid saab täielikult vältida. Sellise ulatusega vaenutegevuse käigus on kõigil osapooltel raske. Veenduge, et vaenlase kaotused ületaksid oluliselt teie kaotusi ja väljuksid võitlusest võitjana.

DEFCON tasuta allalaadimiseks arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu müüakse Steami portaalis või saate ostmiseks külastada arendaja veebisaiti.

Kui mõtlete, mis juhtub tuumaapokalüpsise korral, kuid eesmärk ei ole hävitada kogu planeeti, peaksite selle mängu installima!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more