Järjehoidjad

Kaitsjate Ardania

Alternatiivsed nimed: Kaitsjate Ardania

Protsessor: Pentium 4/Athlon 64 3 GHz

RAM: 1 GB

Video: 256 MB mälu

Disk Space: 1 GB

Kaitsjate Ardania - strateegia mäng, mis ühendab põhimõtteid Klassikaline omakorda põhinev strateegia žanr ja populaarne kaasaegne tornid. Kaitsjate Ardania 2012 viib meid väga rõõmsameelne koha mäng universum ja mitte kunagi rahus elada. Iga päev on midagi ebatavalist ning kaitsjad Ardanew pidevalt võitlevad sissetunge deemonid ründavad hirmus metsloomad, ja isegi ärkab igavene paha. Järgmise nuhtlus vaesed tormasid täiskiirusel tema kuningas abi. In Kaitsjate Ardania 2012 pc uus nuhtlus sai Undead hordid et judinad Puidust ja vaeste talupoegade oli kuidagi saab hakkama surnud tulevad elus, mis tähendab, et hea, kuid lihtsalt valitseja peaks uuesti võtma mõõk käes ja matkale minna päästmiseks tema inimesed.

Mäng

Kaitsjate Ardania 2012 pc on rist vahel tavaliste "turrets" ja lihtne strateegia kaudse meetme raames. Ebatavaline klassikalise strateegiad väga edukalt liita Kaitsjate Ardania, kus sa ei saa ainult kaitsta oma territooriumi, vaid ka läbi kiire vasturünnakud ja massiivne rünnakud, mis tagab otsese võidu. Arendajad otsustanud anda veidi rohkem vabadust ja võimalusi võrdsustada mängija oma arvuti vastane. In Kaitsjate Ardania 2012 mängija saab ehitada mitmeid kindlustusi, ja saatke see torm vaenlase baasi tohutult oma väed pärast vaatame seda - jõuavad need või mitte, sest vaenlane ei maga ja ehitab oma kaitse äärmise ettevaatlikkusega, et range ratsavägi ründamise redoubts ei tungi.

Battle ilma võitlus

Muidugi, vaenlane ei oota oma solvav ja saata oma väed vallutada linnus, siin me peame ootama esimest üllatus - marsivad väed liiguvad üksteise poole, armas ja pidulikult mööda ilma isegi sisenemist vähe vaeva. Rünnata sõdurid kaitsemeetmeid ei osale kindlalt, andes selle elukutse armoilla oma kindlustusi, ja nende peamine ülesanne - purustada vaenlase kaitsemehhanisme. Kõik lahinguüksuste tehakse kooskõlas kõigi kaanonite tornid, sinu kontrolli all saab mitut liiki väed kui võidelda jõudluse, lihtsalt öeldes, mõned sõdurid kestab kiire, teine ​​taigna ja teised suudavad hävitada vaenlase kindlustusi. Ehitamine lugematu üksused Kaitsjate Ardania pole antud, mis kasutab range piir, aga surra vaenlase väed redoubts, mis võimaldab teil pääseda teise toodangu osa "kahuriliha" ja laine pärast laine teid hävitada vaenlase tugevdada täielikku ja tingimusteta võidu . Ühel tasandil, siis annan abiga ainulaadse ühiku, kangelane suudab kasutada lahinguväljal tema võimas võime. Eristada kangelane lahinguväljal ei ole raske, sest see aitab oluliselt seista välja tõrjuda on uskumatult suur. Kuna kaitse, tasandil, saad rohkem ja rohkem võimalusi, et parandada oma marutaud, siis pead kuldmünte. Majandusmudel on mäng lihtne horror ja teha midagi erilist tulu Rahandusministeerium ei pea - raha koguneb automaatselt, siis on ka seda kulutada arukalt ainult.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more