Järjehoidjad

Deflektor

Alternatiivsed nimed:

Deflector on väga ebatavaline tegevus-RPG, mida saate mängida arvutis. Graafika on koomiksistiilis särav ja värviline. Mäng kõlab hästi, muusika annab energiat lahinguteks vaenlaste rahvahulgaga.

Vallutage maailmu, kohandades nendel eesmärkidel kangelase võitlusvõimeid.

Sinu tegelase peamiseks relvaks on võime peegeldada tema pihta tulistatud kuule ja mürske. Kuid mõne laskemoona kajastamiseks on vaja kohandada soomuse omadusi.

Deflektori mängimine on huvitav, igavlemiseks pole aega:

  • Avastage uusi maailmu ja nende elanikke
  • Avastage vaenlaste nõrkused ja tugevused ning õppige neile vastu astuma
  • Kasutage oma võitleja parameetrite muutmiseks mutatsioone
  • Hävitage vaenlased nende endi relvadega ja vallutage terveid planeete

Mänguviis on täis lahinguid. Sa pead võitlema iga meetri tagant. Mängus näete mitmesuguseid maailmu ja kõigis neis kohtades ootavad teid uued vaenlased.

Vaenlased sunnivad teid muutma oma käitumist lahinguväljal ning parandama varustuse kaitse- ja ründeomadusi.

Viirused ei ole alati kahjulikud, selles mängus saate need kasulikuks muuta. Uurige viiruseid, et lisada oma arsenali uusi mooduleid ja mutatsioone. Pange peategelase bioloogiline kilp peegeldama selle pihta suurema jõuga tulistatud mürske.

Peate läbima sadu lahinguid erinevates tingimustes paljude vaenlaste vastu. Lahingud näevad välja väga suurejoonelised ja välja lastud mürsud on võimelised hävitama kõike, mis nende teel on. Seda mängu ei saa ebaõnnestumata võita. Iga ebaõnnestunud katse annab teile lisakogemust ja aitab teil avada võiduks vajalikke mutatsioone ja aktiivseid mooduleid. Alati ei õnnestu esimestel katsetel õiget varianti leida, mõnikord võtab see päris palju aega. Ärge andke alla ja varem või hiljem saate oma iseloomu muuta, et võita isegi kõige võimsamad vaenlased. Võita oma teel kõik vaenlased. Niipea, kui seisate silmitsi olukorraga, kus te ei saa võita, kogemusi koguda, võimaldab see teil pääseda juurde uutele mutatsioonidele ja avada tee edasi.

Mitte kõik vaenlased igas maailmas ei ole sama tugevad, mida kaugemale liigute, seda võimsamad olendid on teile vastu. Kogu kohalik fauna võitleb teie vastu. Peategelase finaalis ootab ees raskeim võitlus ainulaadse superviirusega. See lahing nõuab kõigi oma võimete kasutamist, kuid selliste võimsate vaenlaste võitmine toob mängija arsenali kõige kasulikumad võimed.

Mäng on varases juurdepääsustaadiumis ja täieliku väljalaske ajaks on sellel veelgi rohkem funktsioone ja selle mängimine muutub veelgi huvitavamaks.

Kahjuks ei saa te arvutisse PC tasuta alla laadida

Deflector. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Hind on üsna tagasihoidlik ning kui soovid mängu veelgi soodsamalt osta, siis jälgi müüki.

Hakkake kohe mängima, et luua võitleja, mis suudab vallutada ka kõige vaenulikumad maailmad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more