Järjehoidjad

Tootage meile Marss

Alternatiivsed nimed:

Deliver Us Mars on seiklusmäng kosmose koloniseerimisest. Graafika on suurepärane, mäng on nagu filmi vaatamine. Häälnäitlemine ja muusikateoste valik ei tekita kaebusi isegi kõige nõudlikumate mängijate seas.

Mitu aastat pärast seda, kui rühmitus nimega Outward kaaperdas Marsi koloniseerimiseks, saab ohustatud Maa salapärase hädakõne.

Minge koos peategelase Katie Johanssoniga ekspeditsioonile Zephyri laeva pardale ja uurige, mis kolonistidega juhtus.

Mäng on auhinnatud järg mängule Deliver Us The Moon. Ka see osa ei valmista mängijatele pettumust.

  • Lendage punase planeedi ekspeditsiooni osana
  • Leidke pinnalt kadunud laevad
  • Saage aru, mis juhtus
  • Saage teada põhjus, mis ajendas kedagi hädasignaali saatma, ja uurige välja, kes see oli

Mänguviis on äärmiselt kütkestav ja hoiab sind põnevuses esimestest minutitest peale. Saladuste lahti harutamine ei saa olema lihtne. Missiooni õnnestumiseks peavad mängijad pingutama kogu oma jõu.

Kui teile tundus, et mäng on lõbureis, siis see pole nii. Looduslikud tingimused Marsil on karmid ja iga lööve samm võib peategelase jaoks jääda viimaseks.

Play Edastage meile Marss rahulikus tempos, nautides kauneid maastikke ja hämmastavalt üksikasjalikku graafikat. Kiiret pole, nagu ka vaenlased, kes üritavad sind rünnata, see mäng on pigem huvitav detektiivilugu. Möödumisel on olulisemad mõtisklused, aga koht on ka aktiivsetel tegudel.

Teid ootab palju ekstreemset meelelahutust:

  1. Sukeldumine
  2. Ronige jäätelgedega üle järskude kaljude
  3. Läbige raske maastik, hüpates üle takistuste

Kõik see lisab mängule dünaamilisust ega lase mängijatel igavleda.

Süžee ei ole liiga pikk, kuid teil on kindlasti mõned põnevad päevad mängus.

Kõikide meeskonnaliikmete liigutused on väga realistlikud, sest need saadakse pärisinimeste külge kinnitatud andurite abil.

Sander Van Zantenti muusikateosed täiendavad ekraanil toimuvat ja aitavad tunda mängus valitsevat atmosfääri.

Süžee on huvitav ja te tunnete toimuvale kaasa kogu südamest. Siin pole klišeesid.

Mängida saavad nii lapsed kui ka vanemad inimesed, jutustatud lugu leiab huvitavat igaüks.

Mängu ainsaks miinuseks võib pidada ajaarvestuse vajadust, vastasel juhul on oht kulutada mängimisele palju rohkem aega, kui mängusessiooniks planeeriti. Süžees on palju ootamatuid keerdkäike ning vastupandamatu uudishimu teada saada, mis edasi saab.

Deliver Us Mars tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendaja veebisaiti. Hind on selle klassi projekti kohta üsna madal ja sooduspäevadel saab mängu soetada veelgi soodsamalt.

Hakka mängima ja saa osa põnevast loost koos realistlike tegelastega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more