Järjehoidjad

Desert Operations

Alternatiivsed nimed: Opera magustoit, magustoit toimingute, tegevuse Desert, Operation Desert Storm

Online mängu Desert Operations - tasuta veebipõhine mäng, majandusliku ja strateegilise žanr. See on projekt Looki idee huvitatud fännid sõjaväe lahingud. Hakka silmapaistev üld-ja viia väed ühel pool konflikt, arendada ja ärritunud oma sõjaväebaas, olema kaasaegne tehnoloogia - Desert Operations Internetis reaalajas valmis andma kõik.

Sattuda tsükkel põnevaid üritusi, Desert Operations nõutav online registreerimine ja on järgmised nõuded süsteemile:

1) Operatsioonisüsteem Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

2) Protsessor 800 MHz Intel Pentium ΙΙΙ

3) Mälu 256 MB

4) Video Card 64MB

5) internetiühendust

Registreeri Desert Operations - see on väljend teie soov saada elanik põneva maailma online mängu. Täiendavad sätted ei ole vajalikud. Liitu mängu Desert Operations toimub järgmiselt:

- Sisestage nimi

- Olemasolev e-posti aadress

- Määrab parool

- Pane linnuke, et nõustute

Play online mängu Desert Operations algab väikese baasi. Kuna te olete õigusjärgsele omanikule seda, ei pea muretsema hoone vajalikke esemeid, nimelt:

• peastaabi

• University

• Kaubanduskeskus

• Bank

• Tehased

• Kasarmu töötajatele

• Houses

• sadam ja lennujaam

• minu

Ilma kontrolli Töötajad võitlus muutub võimatuks. Läbi peastaabi Sa kontrolli õhu ja mere laevastik.

Ülikooli loodud ja toodetud erinevat tehnikat. On ka erinevaid uuringuid. Õpid meetodeid ja õppida, et toota diisel generaatorid, eri tüüpi raketid, tuumaelektrijaam, pommid, relvad, raudrüü ja palju muud.

Mall on vajalik selleks, et säilitada kaubandus-ja majandussuhteid. Ajal, saab määrata oksjonile 10 kohas ja osta kuni 60. Kaup on ressursside nagu kuld, laskemoona, õli ja muu kodumaise toodanguga.

Pank hoiate oma sääste ja erinevaid väärtusi. Plus saad protsendina investeeringust.

Miin on koht arendamiseks ja tootmiseks naftavarud mängus väga väärtuslik ressurss.

Tehased annab võimaluse toota oma originaal asju ja tuua märkimisväärset tulu selle omanik.

Tehastest sellises ettevõttes peaks olema nende liikide

Oil

Military

Arms

Ja muidugi, majad ja kasarmud on kohustatud korraldama tsiviilelanikkonna ja sõjaväe.

Nagu näete, Desert Operations online mäng iga hoone määrab tema funktsiooni. Ainult siis, kui on piisavalt andmeid objektide ja nende arengut, siis võib tunduda, et olete valmis sõjalise tegevusega.

Play Desert Operations pead ennast kaitsta rünnakute rünnata vaenlasi ja võita tagasi territooriumil konkurente. Ehita võimas armee eri üksused. Struktuuri oma väed võivad sisaldada tankid, lennukid, jalavägi, merevägi. Spetsialiseeritud üksused, mille kaitse-mõisad. Kokku online mängu Desert Operations laekub 38 liiki osakud. Kõik nad on unikaalne. Igal neist on oma tugevused, kuid ka mõnevõrra haavatavad. Selleks, et tagada nende töö kvaliteeti, ja lihtsalt on olemas, tuleb luua teatud tingimused. Näiteks selleks, et anda vajalikku kütust iga erineva erinevaid üksused olemas hoolitseda vastavaid hooneid.

Enne julge rünnata valitud vaenlane, teha luureks. Mäng on funktsioon spionaažis. On olemas spetsiaalsed satelliite ja luurelennuki. Ainult hästi kavandatud ja tahtlik tegevus õnnestub! Play Desert Operations - see tähendab, et demonstreerida oma strateegilise võime kasutada intellektuaalne potentsiaal juhtimis volikirja. Ja mida rohkem jõudu rakendada, seda magusam on võit! Lüüa vastane on sunnitud andma 33% hoonetest tootma ressursse. Kujutlege, kui palju rõõmu see võita vaenlane!

Resources - see on esimene assistent arengus sõjaline jõud. Õli ja teemandid selles osas sõna-sõnalt asendamatu. Samuti ei saa ilma petrooleumi, laskemoona, kütuse, kuld ja muidugi raha.

Et lihtsustada oma ellujäämise karmis maailmas Desert Operations, podyschu liitlased. Loo endale või alliansiga liituda juba moodustatud. Säilitada sõbralike suhete liidud ning tunda, kui palju lihtsam oleks lahendus paljudele probleemidele.

Play online mängu Desert Operations saab arenevas piiranguteta. Jõudnud teatud arvu punkte, minge uue mängu taset. Esialgu mäng pakub virtuaalne assistent. Ta saab välja tuua, et kui parem ehitada oma maatüki, et anda kasulik vihjeid erinevate meetmete. Algaja saab kergesti seeditav, kartmata rünnak küljelt. Evolve vaikselt kuni kuni saad 2000 punkti. See, kui puutumatus lõpeb. Kui see muutub agressor enne siis hoiduge kättemaks vastane. Pea meeles, et mida kõrgem on teie tase, seda suurem on vaenlane. Mäng on mõeldud nii, et teie areng toimub paralleelselt.

Online mäng Desert Opera ei jäta kedagi ükskõikseks strateeg!

Pigem liikmeks saada mängu ja osaleda intellektuaalset võistluste paljud mängijatele! Olgu õnn naeratus ja sa naudib oma saavutustest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more