Järjehoidjad

Saatus 2

Alternatiivsed nimed: Saatus 2

Destiny 2: inimkond on ohus.

kolm Ameerika ettevõtet (Bungie, High Moon Studios ja Vicarious Visions) töötavad selle nimel, et muuta mäng Destiny 2 esimeseks osaks. Projekt on esitatud sci-fi žanri tasapinnal, kus juhtiva inimese multiplayer-shooter on täiesti korraldatud. Platvormid, millel Destiny 2:

on mängimiseks saadaval
  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PK Windows
  • jaoks

.Pea teema, mis läbib mängu toote, on kaotatud positsioonide tagastamine. See kontseptsioon on üsna lai ja hõlmab võimu, relvi, omandit jms. d. Arvuti lugude autorid armastavad inimkonda väljasuremise äärele, sundides teda otsima viimastest jõududest väljapääsu. Sellises olukorras selgub kohe, et võitlus on meeletu, julm ja pikk. See, mis toimub, viib mängija kaugesse tulevikku, kui sellised tehnoloogiad sarnanevad ja saavutasid märkimisväärse kõrguse, kuid nad muutusid ka surma põhjuseks.

Survive iga hinna eest.

Download Destiny 2 võib olla 2017. aasta sügisel ja need, kes suudavad eelnevalt tellida, saavad täiendavaid mänguelemente, sisu, juurdepääsu laiendustele boonustena. Nüüd saab igaüks tutvuda mängu omadustega, alustades krundist. Inimesed on juba ammu õppinud ruumi, olles saanud lisaks probleemidele uusi probleeme. Selgus, et mitte vähem vaenlasi kui Maa peal, mille hulgas on Goli armee kuulus oma erilise julmuse pärast. Ta ei ole kunagi kaotanud, kuid võib-olla on see tema nõrkus, sest ta on ise liiga kindel. Punane leegion ründab ja hävitab maailmad ning nüüd on selle objektiks saanud viimane linn, kus on ikka veel inimesi. Kaitsjad, kes teda valvavad, kaotasid unikaalsed jõud, mis võimaldasid neil vaadata. Nüüd on inimesed kaotanud oma viimase lootuse kaitse ja nad on sunnitud linnast lahkuma, põgenedes.

Aga alati on vaprad hinged, kes ei taha agressoriga kokku panna. Nad on valmis mässama, kogudes nii palju jõudu kui võimalik. Alates Destiny 2 mängust. Me peame kutsuma üles päikesesüsteemis hajutatud jõudude jäänuseid, et neid Gouli ja tema leegioni vastu võtta. Ainult kõigi ressursside ja koos tegutsedes õppimise abil on võimalik oma maja ja kõik ära võtta. Selleks on teil suur valik relvi ja arendajad on võtnud arvesse mängijate taotlusi ja tühistanud juhuslike omaduste kogumi. Kui see oli selleks, et oma tegevust parandada, siis saate nüüd keskenduda missiooni täitmisele, teades, et relv ei lase sul alla.

Külastatavate kohtade hulgas:

  • Nessuse maailma planeet. Sellel leiad reaalsed aarded. Selle elanikud on muutnud oma elukoha autodesse, mis leiduvad sees ja pinnal.
  • Is Jupiteri satelliit. Ta on huvitatud nii Nessuse planeedi inimestest kui ka masinatest ning teda tuleb kaitsta leegioni sissetungi eest, kes otsib uut allikat tulevikus vallutamiseks.
  • Titan on kaetud Saturni veesatelliidiga. Sügavustest on siin ja seal olemas tõendid inimkonna kohta. Pinnal on veel väikesed külad ja ehituslaevad. Kuid nende all pimedas vees lööb midagi kohutavat.
  • Linna viimane asustus Maal. See on ehitatud Wandereri all, kes toidab teda oma energiaga ja on kaitseks vaenlase vastu.

V Destiny 2 "Avangardi" näol leiad võimas liitlane, keda juhib valvurite trio, pakkudes sõjaväele varustust. Nende juht Cade 6, kes otsustas saada rändajaks ja nüüd rändab kõrbes. Liitumine temaga ootab ohtlikke seiklusi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more