Järjehoidjad

Destiny Online

Alternatiivsed nimed: Fate Live

Destiny Online - tasuta multiplayer online veebipõhine mäng, mis on tehtud žanri MMORPG. Tundub, et mida rohkem sa ei mõtle selles valdkonnas igroproma, kuid arendajad seatud sihikule need kõrgused, ja see ei ole liialdus. Destiny online mäng põhineb vastasseis inglid ja deemonid.

Registreerimine Destiny mäng on lihtne ja arusaadav igale kasutajale. Pärast sisenemist mäng, parool ja meiliaadress, mida on vaja kinnitada aktiveerimist oma mängu konto ja laadi valikud tähistada et check Destiny lõpetatud. Destiny online mäng, kus ei ole igav.

Tänu flash mängu mootor pildil tundub väga elav ja meeldiv silmale animeeritud erinevate hulka ja tavaliselt teeb vaatad tähelepanelikult, et iga objekti hoolikalt. Mida me saame öelda - disainerid tegid oma parima.

Üks kõige raskemaid otsuseid, mis ilmuvad teie ees alguses mäng - kes on sama mäng oma soosik - valge tiivuline ingel või metsik deemon. Divine Power of Chaos Army või - nõus, üsna raske, kuid nad ei ole menie huvitav valik.

Hea küll veidi loksutades klassi süsteem uhke tähemärki me mängime Destiny Online. Õnneks foorumid mäng kõigi klasside üsna piinliku, mis võimaldab iga mängija algusest, et teha kindlaks tema mängustiil ja arendada oma iseloomu täpselt nii, nagu see on nõutud eriala.

Task juurutatud mäng, esimene assistent-mängu, tänu temale algajatel kiiresti ja lihtsalt tõmmata mängu käigust ja kõrgel tasemel, rännakuid, võite kergelt teenida kogemusi ja materjali hüved kujul erinevaid esemeid. Mängi mängu Destiny Online rohkem väärt, sest ta mõistis, huvitav käik seoses lahingu süsteemi.

Meeldiv üllatus paljudele on see, et kõik lahingud toimuvad reaalajas süsteemi, mis ei ole tüüpiline veebipõhine mänge. Number of armor, relvad ja tarvikud, mida saab teha oma iseloomu - no sõnadega kirjeldada. See on tõesti, mida arendajad panevad oma pingul kõrk poolt ja millised on nende laagrite esimese koha. Muidugi ei tohiks me allahindlust mäng piisavalt, eri oskusi, mis on unikaalne iga klassi, pöörates võitlus tõsiseks strateegilisi ja taktikalisi eesmärke. Mängu mängida võrgus Destiny on palju huvitavam kui õlg õla kõrval koos te võitlevad oma tõelisi sõpru.

Battles mängus jagatakse mitut liiki: grupp võitlus areenil, hunt erinevaid koletisi, heitlus ja rassilise vastasseisu. Hakkas mängima Destiny, iga lahingut, sõltuvalt nende mass, keerukuse ja tase vaenlane, oma iseloomu saab teatud arvu punkte kogemusi.

Tuleb märkida, et klann süsteem mängus töötas parimad: sa ei saa liituda olemasoleva gild või luua oma, mis on kogutud oma banner parimad mängijad ja alustada sõda teiste fraktsioonidega. Clan - ei ole tühi sõna, lisaks valduses side, mida saab kasutada erinevate klanni preemiad, ja muidugi aitab seltsimehi vale olukordades.

See mäng meeldib palju austajaid onlain-RPG, sest ta sisaldab kõike, mida vajate suur meelelahutus mängude maailmas Destiny mängida, kus sa ei saa igav pikka aega. Ja kui sa oled kontoris ülerahvastatud ja ebamugav seiklushimu ikka valutab teil - Alusta mängu ja tõestada kõigile, et sa oled tugevam!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more