Järjehoidjad

Destiny Sphere

Alternatiivsed nimed: Sphere of Doom

Destiny Sphere Internetis - on põnev MMORPG strateegia, mis on kindlasti üks parimaid oma kategooria. Destiny Sphere online mäng hõlmab läbimõeldud ja ettevaatlik arengut, et koguda vajalikke ressursse edasise võidud. Kindlasti mängida Destiny Sphere Internetis on huvitav kõigile, kes armastavad kvaliteeti strateegiaid. Kuid erinevalt "klassikalise" strateegiad, kus on ainult mõned katsed luua kvaliteetne multiplayer mäng, Destiny Sphere online mäng, mis on täielikult välja töötatud koostoime kasutajate mängude maailmas.

Register Destiny Sphere ei erine protsessi teine ​​multiplayer online mängud. Vaja alustada Destiny Sphere online registreerimine online mängud, mis sisaldab kasutajanime, parooli ja e-posti aadress. Nagu näete, ei midagi keeruline siin, vaadake mängu saatus Sphere võtab minimaalselt aega, mistõttu see põnev mäng.

Alguses maailma arengut, siis tuleb valida, kus mängida samast rassist. Muide, kõik nimed mäng on originaal ja tõenäoliselt on sul võimalik neid täita mujal kui mängus. Kokku on võimalik valida kolme sõitu: Voranery, Psolao ja Lienzo. Loomulikult nad üksteisest erinevad, nende eelised ja puudused üks teiste üle. Vali rassi üsna raske samm, enne on vaja mõelda. Mängi Destiny Sphere vaja race et kõige paremini sobib teie mängustiil. Kui tähelepanelikult uurida iga plusse ja miinuseid enne lõpliku valiku. Psolao - on võimas sõit preestrite ja psühholoogia, mis aitavad võidelda parimad sõdurid, võimas mages ja esemeid. Voranery - parim areng tehnoloogia võidujooks. Me rassi laos hea relva, samuti hiiglane kaderiumnye sepistada. Sõit geneetikud Lienzo on suur armee tohutu reservid sätteid.

Enne kui hakata mängima mängu online Destiny Sphere on vaja valida ala, kus rakk saab. Õige kera on rõngad, mis keerlevad peamine star ja koosnevad rakkudest. Mängu alguses, saavad olla ainult nende rakkude, kuid mängu saab minna neutraalne ja Kesk-cell. Kesk-cell koosneb maa ja kivid, ja neutraalne cell - see kõrbenud kõrb. Kompleksi ühendi kuue naaberrakke ning kompleks tsükkel. Iga mäng maailm koosneb neljast rõngad: Voraniya, Linsord ja Psoleon, asustatud vastavalt voranery, Lienzo ja psolao. On universaalne Melsion ring, mis on loodud kolonisatsioon. See võib elavad kõik kolm sõitu. Destiny Sphere online mäng annab mängija valikul märkimisväärne hulk alad, millest igaüks on üksikasjalikud andmed. Määratledes projekti ulatust, et sulle meeldib, siis on vaja teha valik, mida valdkonnas veel alustada arengut.

Saatusesse Sphere play huvitav eelkõige fännidele strateegia mänge ei mänge graafika nagu päriselus. Interface mängus ilma igasugu jama, lihtne ja selge. Aga isegi ilma särava detail muudab mängu mängida ja jälle.

Algusest mäng, kus iga mängija on antud väike ala planeedil, kus see pärineb võimas impeerium. Ebamugavust arenguprotsessi võib arvata, et samal ajal saab ehitada ainult viis hoonet. Rohkem kahjuks on vaja pidevalt uuendada lehel, et aja jooksul võib olla veidi igav. Nagu tavaliste strateegiate erinevates hoonetes saab arendada tehnoloogiat, ja uued tehnoloogiad võimaldavad meil ehitada uusi hooneid ja saada rohkem uusi tehnoloogiaid.

Kuna uus mängija ei ole lihtne alustada arengut ning osaleda võitlus mäng toetab kinnistades reaalne raha, mis aitavad oluliselt lihtsustada protsessi mängu. Osta premium konto, siis avab ka eripära, et ei ole tavaliselt võimalik.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more