Järjehoidjad

Devolver Tumble Time

Alternatiivsed nimed:

Devolver Tumble Time on lõbus puzzle mäng, mida mängida mobiilseadmetes. Graafika on värviline, joonistatud, tundub üsna ebatavaline. Muusika suudab rõõmustada kõiki ja häälnäitlemine on hästi tehtud.

Sinu ülesandeks mängus on kombineerida trummis sama tüüpi figuurid. Ärge alustage Devolver Tumble Time'i mängimist enne, kui olete läbinud lühikese, kuid arusaadava õpetuse. Selle sammu vahelejätmisel võib mängust olla raske aru saada.

Mäng on lihtne, aga mitte niivõrd, et selles poleks midagi teha:

  • Valige tegelane, mis teile meeldib
  • Lahenda mõistatusi
  • Koguge teenitud raha, et saaksite avada uusi tegelasi
  • Ostke riideid ja muid esemeid, et muuta mängu tegelased ainulaadseks

Mängu töötas välja Devolver Digital ja siin kohtute kõigi selle ettevõtte loodud kangelastega. Paljud neist olete ilmselt juba kohanud selle arendaja teistes projektides.

Kõik tegelased pole esimestest minutitest saadaval, mõne neist pole lihtne avada ja mängus teenitud raha kogumine võtab üsna kaua aega. Igal tegelasel on oma ainulaadne supervõime, mis aitab teil mängida. Mida keerulisem oli kangelast avada, seda võimsam on tal võime.

Mäng on huvitav nii lastele kui ka vanematele inimestele. See mõistatus õpetab teile, kuidas rasketes oludes ebatavalisi lahendusi leida.

Oskuse kasvades suureneb ülesannete raskusaste, vastasel juhul hakkab sul mängimisest kiiresti igav.

Kiiret pole, käike saab pikalt mõelda. Isegi kui teil ei õnnestu esimest korda rasket taset ületada, ärge heitke meelt, aja jooksul saab kõik korda.

Et teil igav ei hakkaks, on arendajad kõigile mängijatele ette valmistanud igapäevased ülesanded. Täitke need lihtsad ülesanded ja hankige mängusisene valuuta. Kui täidad kõik ülesanded nädala lõpus, saad superauhinna. Peaasi, et ärge unustage mängu sisse vaadata ja ärge jätke päevi maha.

Mängimiseks pole vaja Interneti-ühendust. Mängige lennukis või maareisidel kohtades, kus puudub ühendus.

Kuid mõne ülesande jaoks on vaja Internetti, aga ka naljakate münte toovate reklaamide vaatamiseks.

Teenitud valuutat saad kulutada mängusiseses poes. Mängu jaoks saate avada uusi tegelasi, osta riideid ja kaunistusi. Lisaks mängu ajal teenitud valuutale saate soovi korral kulutada päris raha. Seega ei saa te mitte ainult soovitud üksust, vaid toetate ka arendajaid.

Kaupluse sortimenti uuendatakse iga päev ja pühade ajal kehtivad allahindlused.

Lisaks allahindlustele rõõmustavad pühad teid erivõistlustega heldete kingituste ja auhindadega. Osa esemeid muul ajal ei saa üldse kätte.

värskendust toovad mängu veelgi rohkem kangelasi ja uusi tasemeid.

Saate rakenduse

Devolver Tumble Time seadmes Android tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake kohe mängima, et lõbutseda naljakate ja leidlike tegelaste seltsis!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more