Järjehoidjad

Diablo surematu

Alternatiivsed nimed: Diablo Immortal

Inglite ja deemonite igavene võitlus sureliku maailma eest jätkub

Diablo Immortal mobiilimäng kuulutati välja paar aastat tagasi. Ja lõpuks saime selle kätte. Mängu väljaandmine toimus 2022. aasta suve alguses ja juba paljud mängijad üle maailma said sukelduda Diablo uude ajalukku. Arendus ei hõlmanud mitte ainult Blizzard Entertainmenti, vaid ka Hiina mänguhiiglast NetEase. Sündmused toimuvad mängu teise ja kolmanda osa vahel. Maailma lõhestab igavene sõda hea ja kurja vahel. Teie silme all ründavad värvikaid linnu ja alevikke mustus ja surnud. Võitluse alustamiseks peate kogu oma tahte rusikasse koguma.

Diablo Immortali peategelane võib olla:

  • Barbar on äge sõdalane, kes kaitseb oma esivanemate maad. Vallandab tigedad lähivõitlusrünnakud deemonite hordide vastu. Lähivõitlus, füüsiline vigastus.
  • Nõid on usust taganenud nõid, kes seob ja hävitab oma vaenlasi võimsate loitsukombinatsioonidega. Vahemaa, maagiline kahjustus.
  • Nekrut on elu ja surma meister, kes kurnab vaenlasi skeletirünnakute ja tumedate loitsude abil. Olendite väljakutsumine, maagiline kahju.
  • Munk on vaga võitluskunstnik. Võimaldab lähivõitlusrünnakuid jumaliku jõuga ja kutsub taevast üles kaitsma ennast ja oma liitlasi. Lähivõitlus, füüsiline vigastus.
  • Deemonikütt – halastamatu kättemaksja, kes ründab deemoneid noolte ja lõhkeainetega, kasutab ka mehaanilisi seadmeid. Liigub pidevalt ringi, et käeulatusest eemale jääda. Vahemaa, füüsiline vigastus.
  • Ristisõdija on raskete raudrüüde usu kindel kaitsja. Hoiab Valgusmaagiaga tagasi vaenlase rünnakuid ja lööb deemoneid lõõmava tulega. Lähivõitlus, hübriidkahjustus.

Diablo Immortali igal tegelasel on oma eelised ja puudused. Kui olete varem sarnaseid rollimänge mänginud, ei ole teil raske oma mängustiilile sobivat kangelast valida. Ja kõigil algajatel soovitame valida barbar - temaga on kõige lihtsam hallata ja ta on üsna võimas.

Diablo Immortal funktsioonid

Mängul on nii põhikampaania koos looga kui ka kõrvalülesanded. Nende läbimisel saate kogemusi, kulda, seadmete osi (vanametalli), kongide uuendusi ja väärtuslikke esemeid. Lisaks kampaaniale on mängu oluliseks komponendiks koopasid (kongikongid ehk riftid, nagu mängijad neid ka kutsuvad). Neid on erinevat tüüpi, peamised neist on Iidne portaal ja Unustatud torn. Nad on kas üksi või rühmas. Grupis saad rohkem kogemuspunkte, kulda ja praaki. Pange tähele, et portaali embleemidega tugevdamise kaudu on teil võimalus parandada saabuvate esemete kvaliteeti ja kvantiteeti. Põllumeesteta põlluharimine ei too teieni juhuslikke legendaarseid kalliskive, ruune ja sädelevaid ambraid. Võimendiga – vastupidi. Kas kasutada vappe või mitte – vastus on ilmne.

Kuidas hankida Diablo Immortalis embleeme? On mitmeid viise:

  1. ostke pärisrahaga, kui te ei soovi kulutada aega selle mängule hankimiseks;
  2. saage iga päev mängu sisselogimise eest vapp;
  3. saavutuste kaudu saadud embleemide vahetamine mängusisese valuuta vastu.

Nagu näete, ei pingutanud arendajad palju ja nägid kõvasti vaeva, et need vapid ka ülesannete täitmiseks hankida. Mängu edenedes jääb saavutusi ju aina vähemaks. Valuuta muutub haruldasemaks ja kallimaks, haruldase vapi saamine muutub veelgi keerulisemaks. Ja peate tunnistama, et üks kord päevas mängu sisenemine ühe vapimärgi saamiseks pole midagi. Seetõttu on paljud mängijad nimetanud Diablo Immortali võidumänguks. Kuna ilma embleemideta inkrustatsioonikive ei saa, siis ilma kivideta ei saa võimsaid boonuseid ning ilma boonusteta ei saa sa tasemeni ja kaotad mänguhuvi.

Igal juhul on teie otsustada, kas Diablo Immortali tasuta allalaadimine või mitte. Tasub kindlasti proovida, sest see on uus lugu Sinu lemmikuniversumist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more