Järjehoidjad

Diablo 2

Alternatiivsed nimed: Diablo 2

Diablo 2

Diablo 2 mängu on jätkuks esimese osa mängu Diablo. See mäng on mõeldud stiilis action.

Alguses mäng, teil on valida ulguma märgiklassid, millest igaüks iseloomustab oma võimeid ja omadusi. Kogu mäng peate arendada oma iseloomu, et suurendada selle tulemuslikkust. Peamine eesmärk mäng on hävitada koletis nimega Diablo. Kui sa seda hävitada, siis tuleb anda võimalus mängida keerulisem tasandil.

Lae Diablo 2 saate ametlikul kodulehel mängu või fan-site. Võite ka mängida Diablo 2 free download via torrent file.

Sa võid registreerida tasuta Diablo 2. Registreerimine Internetis, peate täpsustama:

1) oma nime ja sugu.

2) E-posti aadress ja sünniaeg.

Diablo 2 Tegelased jagunevad seitsmesse klassi. Mängi Diablo 2 saate üks märke:

1) Amazon - on maagiline volitused, teab ilm. Kui tase tervisele suureneb kiiremini kui manna. Süles - see odad, nooled, nooled ja vibud.

2) Necromancer - on märk, mis on Nõidus. See annab talle võime helistada surnud luukered ja golems. Samuti saab ta kasutada needus, mis võib nõrgestada vastased. Nad on kõrge energia taset ja oskusi, aga on madalal tasemel - elujõudu ja tugevust. Mann suureneb palju kiiremini kui tervisele.

3) Barbarian - on märk, mis kasutab võidelda lahing nutab. Ta on tugev ainult Nujakka. See on kõige parem toime kaks relva korraga. Barbarid võib hävitada vaenlasi ja rakendada oma super-hüpped. Energia on nõrk, kuid tugevust ja elujõudu on kõrgel tasemel. Tervishoid kasvab palju kiiremini kui mitmed mana.

4) Paladin - on märk, mis on auras. Oma tellimus sisaldab kaitsev ja solvav aura. Selle relvad on võimas puhub. Palladin on vähe energiat, kuid tugevust ja elujõudu vastupidi. Tervis ja manna tegelikult kasvab võrdselt.

5) Sorceress - on märk, millel on elemente. Ta eeldab, et: äike, tulekahju ja külm. Väga suure võimsuse Sorceress energia ja agility. Kuid tugevust ja elujõudu on madalal tasemel. Manna poolt kaks korda kui mitu tervist.

6) Assassin - on väga keeruline iseloom. See võib põhjustada tema vari ja panna püüniseid oma ilm. Tervishoid kasvab palju kiiremini kui mitmed mana.

7) Druid - on universaalne iseloom. Tema käsk on loomad ja linnud. Ta võib muutuda metsloomad. Peale tema suhtes kaks elementi: Tuli ja külm. Manna see kasvab palju kiiremini kui tervisele.

Ja nii mängima hakata, pead kõigepealt Diablo 2 mäng klient alla laadida ja seejärel installida. Ja siis mängu Diablo 2 annab teile palju unustamatuid emotsioone, mida saab jagada oma sõpradega.

Mäng Diablo II - vaid reaalne, julge mängijatele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more