Järjehoidjad

Dinkum

Alternatiivsed nimed:

Dinkum on mäng, mis ühendab mitut žanri. Mängul on klassikaline Minecrafti stiilis piksligraafika. Tegelaste häälnäitlemine on omapärane, kuid üldiselt pole helikujundus rahuldav, mänguga on kõik korras.

Enne Dinkum mängimist pöörake tähelepanu ja looge tegelane. Esmalt valige nimi ja jätkake välimuse muutmisega. Toimetaja võimaldab valida endale meelepärase nahavärvi, soengu ja riided.

Mäng algab sellega, et sind visatakse Austraalia ranniku lähedal asuvale kõrbesaarele.

Mängus on teil

  • Jää saarel ellu.
  • Ehitage terviklik maja.
  • Looge talu.
  • Ehitage linn ja veenduge, et sellel oleks rahvast.
  • Võitle agressiivse taimestiku ja loomastikuga.

Nimekirja järgi võiks arvata, et tegemist on järjekordse taluga, mida on juba tuhandeid loodud, aga ei, kõik pole päris korras.

Saarele jõudes tuleb esimese asjana telk püsti panna, et oleks koht, kus ööbida ja ilma eest varjuda. Lisaks on parem hakata looma relvi ja tööriistu, mida saab kasutada täisväärtusliku eluruumi ja mitte ainult selle ehitamiseks. Tööriistal on vastupidavuse skaala, tööriist ei ole igavene ja kui see puruneb, on vaja luua uus. Relv on kasulik kaitsta ja isegi jahtida saare ohtlikke elanikke, kelle hulgas on isegi hiiglaslikke krokodille. Nende hambuliste loomade võitmine isegi odaga ei ole lihtne.

Pärast maja valmimist hakka talu ehitama, sest sul on vaja midagi süüa.

Talus saate:

  1. Kasvatage puu- ja köögivilju
  2. Saagikoristus
  3. Kodulindude ja loomade kasvatamine
  4. Ehitage ja uuendage tehaseid ja muid hooneid
  5. kalapüük

Tegelikult on see täisväärtuslik talu, kuid see on vaid osa mängust.

Pärast seda asuge linna ehitama, niipea kui esimesed hooned on valmis, tulevad saarele uued elanikud. Nüüdsest ei hakka sul enam igav. Koos on selles maakera kauges nurgas palju lõbusam elada.

Jälgige, kas teie linna elanikud on kõigega rahul. Veenduge, et neil oleks kõik vajalik olemas.

Teie saar on maagiline, sest sellel on kõik kliimavööndid. Troopikast lõunas kuni lume ja jääni põhjas. Igal tsoonil on oma taimed ja kiskjad, kellega peate võib-olla isegi võitlema. Kõigis kliimavööndites saate aretada loomi ja kasvatada taimi, mis selles kliimas kõige paremini arenevad.

Mängul on ka koostöörežiim. Saate oma naabreid külastada, neid aidata või abi küsida. Kala naabritelt. Külastage isegi igal sellisel saarel asuvaid poode ja ostke vajalikke ressursse ning müüge oma poes mittevajalikke.

Lisaks ei lähe üleliigne vastastikune abi hoonete ehitamisel, sest üheskoos saab tohutu ait valmis palju kiiremini.

Dinkumi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami turul.

Kas sa tahad oma muinasjutusaart? Seejärel installige mäng kohe ja teie unistus saab teoks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more