Järjehoidjad

Dinosauruste pargi ürgne loomaaed

Alternatiivsed nimed:

Dinosaur Park Primeval Zoo Ebatavaline loomaaiasimulaator, kus saate kohtuda tõeliste dinosaurustega. Kui teile meeldivad need eelajaloolised olendid, peaksite seda mängu kindlasti mängima! Siin saate mängida dinosaurustega, teada saada, mida nad söövad ja kuidas nad elavad. Multifilmi graafika ja muusikaline saate aitab teil selles maagilises kohas lõbutseda!

Nii kui alustate mängu Dinosaur Park Primeval Zoo, teavitatakse teid e-posti teel Arktika ekspeditsiooni edust, mille käigus leiti palju väga armsaid eelajaloolisi olendeid. Kõik nad on elus, kuigi olid jääs külmunud. Mitmed neist on juba külmutatud ja teile üle antud, et luua imeline park, kus kõik elanikud tunnevad end mugavalt. Lisaks saavad arvukad külastajad imetleda eksootilisi lemmikloomi, nende kohta midagi uut teada saada ja suveniire osta.

Mängus on teil :

  • Eelajalooliste dinosauruste aretamine
  • Looge neile korpused
  • Lemmikloomade söötmine ja koristamine
  • Ehitage külastajate mugavuseks kauplusi ja kohvikuid
  • Looge aedikute elanikele kaunistusi ja pirne
  • Vaadake oma silmaga, kuidas elavad erinevat tüüpi dinosaurused
  • Palgake loomaaeda töötajaid

Mängus on ka majanduslik komponent. Peame ju veel välja mõtlema, kuidas rohkem külastajaid meelitada, sest nii muinasjutuliste loomade ülalpidamine läheb palju maksma. Otsustage, kui palju töötajaid peate palkama, kuid ärge üle pingutage, sest igaüks neist peab maksma palka. Samuti oleks hea arvata, millised aedikud esimesena ehitada ja millised dinosauruste liigid meelitavad enim külastajaid. Asetage dinosaurused paarikaupa ja peagi saavad külastajad imetleda munadest koorunud armsaid dinosaurusepoegi. Igal aedikul on oma hind ja kõige eksootilisemate lemmikloomade elupaiga korraldamise eest peate maksma korraliku summa. Kuid sellised elanikud meelitavad külastajaid palju rohkem. Külastajaid tuleb vahel koristada, sellega tuleb pargitöötajaid aidata.

Mängu jooksul erinevaid ülesandeid täites saate mängusisest raha ja ressursse. Näiteks hankige teatud arv lemmikloomi või ehitage soovitud linnumaja või võib-olla kaunistused. Avage mitu kohvikut ja kauplust või rajage lihtsalt vajalikud teed. Ülesandeid täites on lisaks punktide ja raha teenimisele võimalik hankida oma loomaaeda kõige haruldasemad asukad. Soovi korral saate oma ülesande mängus lihtsamaks teha, kulutades päris raha. See võimaldab teie loomaaial kiiremini areneda ja toetab mängu arendajaid.

Lisaks põhimängule imetlege lihtsalt armsate loomaaiaelanike käitumist nendega mängides. Lisaks reageerivad kõik elanikud igale teie tegevusele, igale hiireklõpsule või ekraani puudutamisele.

Dinosaur Park Primeval Zoo saate tasuta alla laadida, klõpsates meie veebisaidil oleval lingil.

Eksootilise loomaaia naljakaid elanikke ootab teid, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more