Järjehoidjad

Jüngrid 2 Dark Prophecy

Alternatiivsed nimed:

Disciples 2 Dark Prophecy on kultuslik käigupõhine strateegia, millel on palju fänne üle maailma. Mäng on saadaval arvutis, kuigi tõenäoliselt tahaksid paljud seda ka mobiilseadmetes näha. Graafika on paljudest klassikalistest mängudest parem ning maailm on ilus ja detailne. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt, muusika on meeldiv ja ei väsi Sind ka pikemalt mängides.

Teise osa sündmused leiavad aset kümme aastat pärast esimest suurt sõda, mida kirjeldati sarja eelmises mängus. Teid ootab taas lahing Nevendari tuleviku nimel, see on mängumaailma nimi, kuid mõned elanikud nimetavad seda pühadeks maadeks.

Seekord on teil võimalus valida ükskõik milline neljast fraktsioonist.

Valimiseks saadaval:

  1. Impeeriumi inimesed
  2. Mägiklannide päkapikud
  3. Ebasurnute hordid
  4. Neetud deemonite leegionid

Igal poolel on oma kangelased, vägede tüübid ja maagia. Kampaaniaid saate lõpule viia järjest. Teie tehtud fraktsioonivalik eemaldab neljast saadaolevast kaks kampaaniat. Kuid võite alati otsast alustada ja oma valikut muuta, läbides seega soovi korral kõik süžeed.

Skript on kirjutatud huvitaval viisil, mis võib muuta mängu katkestamise keeruliseks; soovite teada, mis edasi saab.

Selle seeriaga juba tuttavatel mängijatel pole juhtnuppude väljaselgitamine keeruline ja ülejäänu jaoks on arendajad koostanud vihjed.

Võit ei ole teile lihtne, peate täitma palju ülesandeid.

  • Miinivarud
  • Ehitage linnadesse uusi hooneid ja muid ehitisi, see võimaldab teil värvata meeskonda uusi võitlejaid ja täiustada neid, kes juba on
  • Avastage maagilist maailma ja täitke ülesandeid
  • Tegelege vaenlastega ja vallutage uusi linnu

See ei ole täielik loetelu ülesannetest, millega mängus kokku puutute. Protsessi käigus saate teada kõike muud, kui te pole seda muidugi varem mänginud.

Kangelased liiguvad samm-sammult, sina teed kordamööda vastastega. Korraga saate meeskonda liigutada teatud kaugusele, mis sõltub paljudest parameetritest, teil on võimalus seda mõjutada vastavat oskust täiustades.

Planeerige oma käike, mõnikord määrab see, kas võidate või kaotate.

Lahingu ajal sooritatakse ka rünnakuid vaheldumisi. Suur tähtsus on salga koosseis ja hävitajate asukoht.

Haavatavamad üksused on kõige parem paigutada teise rida.

lahingus langenud sõdalast saab linna külastades ellu äratada, kuid selleks on vaja spetsiaalset hoonet. Lahingu eest, milles võitleja hukkus, ja sellele järgnevate lahingute eest, milles ta ei osalenud, talle kogemust ei anta.

Mängu peetakse teenitult üheks käigupõhise strateegiažanri eelkäijaks. Teine osa on paljude mängijate arvates sarja parim ja vaatamata sellele, et see ilmus üsna kaua aega tagasi, ei kaota oma aktuaalsust ka tänapäeval.

Internetti pole vaja Disciples 2 Dark Prophecy mängimiseks.

Disciples 2 Dark Prophecy tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei tööta. Ostmiseks peate külastama Steami portaali või arendajate ametlikku veebisaiti.

Pühade maade saatuse määramiseks alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more