Järjehoidjad

Protestitud

Alternatiivsed nimed: Protestitud

Game teotatud - ainulaadne pc mäng loodud žanr - action. Mäng ilmus 2012, aasta ja paar päeva levinud üle kogu maailma! Selles mängus rõõm mängida, on väga huvitav, see mäng ruumi, uskumatult põnev ja intrigeeriv tundub iga mängija storyline. Teotatud Kiitust vääriva. PC mäng teotatud poisid leiutatud ja arendatud oma firma - Arkane Studios. Avaldatud seda mängu firma - Bethesda Softworks. Aga kirjastaja Venemaal oli firma - 1C-SoftKlab.

See mäng on suunatud suure publiku. Kui sa mängid seda mängu, kui soovite rohkem ja rohkem, rohkem ja rohkem selles mängus tagasi. Mis see siis on see mäng, et koguda miljon õnn firma leiutas ja koguda monitoriekraanide miljardid inimesed üle kogu maailma? Me ütlen teile: storyline on nii lihtne ja keeruline. See on täis huvitavaid lahingud ja kokkupõrked erinevate tähemärki mängu. Krunt ise selles mängus ei saa võrrelda ühegi mäng, see mäng on sõltumatu. Ei analoog, ei mäng, mis äkki võib märgata mängu teotatud. Kõik sündmused mäng on ehitatud sünge, ja võib olla teisiti - Miljonid inimesed erinevates linnades ja asulates kannatavad katk. Linnades ei tavaline kett elu, inimesed ei sure, ei sündinud. On veel üks tsükkel - mõned inimesed haigestuvad katk, sureb ja asendatakse uute inimestega on nakatunud. Kõige selle universaalse kaos, võibolla kogemata tapab armukese impeerium saared. See mõrv toimus Kesk keisririigi pealinna. Sest tapmine armuke Lord ihukaitsja oli tõsiselt vigastatud, see on lihtsalt raamitud. Peategelane nimi - Corvo Atta. See on see Jumal. Ainus lootus lunastuse noor pärijanna armuke Emily - röövitud. Mäng algab sellega, et sa ärkad kingad Corvo. Sa näed, et oled trellide taga vanglas, kus pead põgeneda. Esiteks tundub, et mäng väga pingutada, aga kõik muutub pärast esimese paari tunni mängida, kui sa hakkad soovitan.

In teotatud uskumatult lõbus mängida. Lugu ise on just fine mõelnud, taasloodi vaim aega. Iga mängija on tunne kohutav sündmusi, mis on juhtunud selle mängu maailma. Teotatud mäng on ainulaadne, et see on üsna igav. See on tõesti väga lõbus ja väga salakaval asju, mida tahad minna.

Alati otsida internetis teotatud video, see aitab teil veelgi avastada seda ainulaadset mängu ja seejärel saad laadida teotatud. Mine mängu ametlikul kodulehel (http://www. teotatud. com /), siis sa ka leiad palju huvitavaid asju.

Lõpetuseks tahan öelda, et see mäng ei jäta kedagi ükskõikseks. Me muidugi kõik ootame jätkamine selle unikaalse uus mäng. Vaeva natuke ja sa möödub see viis mängu lõpuni! Kas oleks võimalik võitma sind! Pea meeles üks asi, et kodanikud, ilma et sa hakkama ei saa ebaõnn, mis neelata neid! Õnn kaasa! Alustada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more