Järjehoidjad

Disney Dreamlight Valley

Alternatiivsed nimed:

Disney Dreamlight Valley on seiklusmäng, mis rõõmustab kõiki Walt Disney Studiosi fänne. Saate mängida arvutis. Tipptasemel 3D-graafika, värviline ja särav. Maksimaalse pildikvaliteediga mängu nautimiseks läheb vaja üsna võimsat arvutit või sülearvutit. Kõigile siinsetele tegelastele annavad häält tõelised näitlejad ja nad kõlavad täpselt nagu multikates. Muusika loob lõbusa atmosfääri.

Minge Dreamlighti orgu, kus ootavad teid palju huvitavaid avastusi ja põnevaid seiklusi.

See vapustav koht on jagatud paljudeks tsoonideks, millest igaühes ootavad teid filmi- ja koomiksitegelased, aga ka mõistatused ja salajased kohad.

Disney Dreamlight Valley arvutis sisaldab palju erinevaid ülesandeid:

  • Reisige läbi uskumatult kauni maailma ja imetlege vaatamisväärsusi
  • Tutvuge Disney ja Pixari maailma elanikega
  • Mängige minimänge ja lahendage mõistatusi
  • Taastage maagilised mälestused ja äratage unest muinasjutumaailm

Kõik see ja palju muud on siin olemas. Alustage Disney Dreamlight Valley mängimist ja vaadake seda oma silmaga.

Lõik hoiab teid pikalt hõivatud, eriti kui te ei kiirusta ja naudite iga hetke lapsepõlvest tuttavate kangelaste seltsis.

Enedes suureneb ülesannete raskusaste järk-järgult, peidetud asukohtade leidmiseks peate olema tark ja tähelepanelik.

Magia on vaja orgu tagasi tuua, sest ilma maagiata muinasjutumaailm hävib. Liikuge samm-sammult edasi, vabastades mängukohad unustuse mustadest okastest; kui need ärkavad, ärkavad koomiksitest ja filmidest tuttavad tegelased ellu. Saate nendega suhelda, sõpru leida ja koos lõbutseda. Goofyga saate kalal käia ja ülejäänud tegelastega on teil palju muud toredat teha. Disney Dreamlight Valley'i haaranud unustuse lummuse murdmiseks on vaja rohkem lõbu.

Mäng on väga huvitav, võite kergesti kaasa lüüa, nii et ärge unustage aega vaadata ja pause teha.

Korraldage maja, kus teie tegelane saab lõõgastuda. Teie otsustada, milline see koht välja näeb. Otsige reisil olles ainulaadseid dekoratiivesemeid ja kasutage neid oma kodu mugavamaks muutmiseks.

Et näida välja nagu tõeline Disney ja Pixari koomiksitegelane, peab peategelane riietuma teatud viisil. Disney Dreamlight Valley avarustest leiate palju kauneid rõivaid ja saate neid kõiki oma garderoobis selga proovida.

Te ei vaja Disney Dreamlight Valley mängimiseks Internetti. Laadige alla installifailid ja saate mängu nautida kõikjal.

Disney Dreamlight Valley tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti. Parim aeg mängu ostmiseks on allahindluste ajal, järgi linki ja kontrolli, kas saad juba täna allahindlust.

Hakkake mängima kohe, et taastada koomiksimaailm ja lõbutseda oma lemmiktegelastega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more