Järjehoidjad

Divide & Conquer

Alternatiivsed nimed: Jaga ja valitse, D & C

Sa jumaldan kõike, mis on seotud kosmoses? Jagada & Conquer Online loodud just teie jaoks! Kohalik täht ei ole liiga sünge ja pealegi ei ole kättesaadav. Sest, kui on inimesi, kes ei usu, rahu ja vaikust. Ja jaga ja valitse online mäng tõestab seda, et asjad juba üks nimi.

Seega süsteemi nõuded:

• Modern operatsioonisüsteemi (XP, Vista, Windows7)

• Ekraani resolutsioon 640 x 480, vähemalt on parim veel, 1024 * 768

• kaasaegse veebibrauser (Opera 8 on ideaalne. 5, Safari, IE5. 5, Firefox, Camino, Mozilla 1. 5)

• Internetiühenduse modem või GPRS.

, Et alustada tööd suuri plaane lüüa ruumi, siis tuleb esiteks ametlikul kodulehel mängu läbida etapp Registreerimine jaga ja valitse. On vaja lõpetada standard kujul:

• nimetage,

• salasõna

• kehtiv e-posti teel;

• oma sugu ja sünniaeg.

Pärast algust kindlaks rass. Registreerimine jaga ja valitse mäng annab võimaluse saada liikmeks üks järgmistest rahvustest: Fatas, techs New Inimesed, Wanderers, Grayers, Dark Watchers, Rage Stones. Kirjeldus igaüks võib leida õige kohapeal. Alustuseks on parem valida standard inimkond - New inimestele. Hiljem saate muuta see (ja mõni eespool), kui soovite, ja seeläbi saada oma unikaalne rahvas. Kuna online mäng Divide & Conquer ametlikult võimaldab luua endale lugematu kontod on teie kujutlusvõime, kus carousing. Muide, just nii jaga ja valitse Online soovitatakse kõigepealt luua liitlased - oma nägu, nii rääkida. Vastasel juhul võite üsna kiiresti kõrvaldada.

Kui olete otsustanud ja luua oma rassi, jaga ja valitse samm registreerimine võib lugeda täielikuks. Järgmine samm - valik "kodu" maailmas. Need, kes soovivad luua oma impeeriumi parem lahendada perifeerias. Igal juhul teie käsutuses algusest peale ainult väike grupp üksused: kuberner, unit enesekaitse, kolonistide kolm sond uurimise ja shuttle sõita. "Alustada mängida mängu online jaga ja valitse" tähendab "leida sobiv planeet." Esmalt kasutage sondid, ja alles seejärel laaditakse shuttle ja minna arengut planeedil. Muide, see otsing saab läbi viia rohkem kui üks päev. Sest algaja kõige praktilisem variant oleks planeet, millel on suurim ala, mis tähendab, et rohkem ressursse, inimesi ja raha.

, Et alustada mängu jaga ja valitse Online soovitatakse tutvuda põhijooned ja reeglid on sätestatud samas kohas - ametlikul kodulehel see omakorda põhinev strateegia. Just siin, et õpid üksikasjalikult proportsionaalne ressursse (mineraalid, energia, orgaanilised), konkreetse mängu lisatasud ja kliimatingimusi planeedid oma valitud rahvast. Kolm korda päevas arvutatakse liikuda. Nii kaks korda päevas tulevad mängu jaga ja valitse piisaks.

Nagu eespool mainitud, on online mäng jaga ja valitse väga nimi selgitab, et prioriteedid peavad mängijad paigutatakse lähedusse diplomaatilised suhted. Fännid poliitiline intriig avastad palju erinevaid tegevusi, mis hõlmavad suhteid ja "sõjast Liidu neutraalne" ja "suzerain-vasall."

Kokku: Mängi jaga ja valitse, kindlasti sa oleksid huvitatud, kuigi mõned puudused tähtsusetud, mis jätab mulje kiirustada arendajatele. Kui te pimesta öösel taevane ruumid proovida mängida väärt niikuinii. Teine vaieldamatu eelis: jaga ja valitse online mängu täiesti tasuta! Nii ... õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more