Järjehoidjad

Vaimulike Ida

Alternatiivsed nimed: Vaimulike Ida

Kui sulle meeldib mänge teha anime stiilis mäng vaimulike Ida tuleks kindlasti palun sind. See on ühe projekti poolt loodud arendajatele Game321 seega nagu praktika näitab, ootate midagi üsna huvitav ja hästi tehtud. Browser Game on suurepärane peegeldus teemal mängud tehtud žanri MMORPG. Seega on projekti ellu kõik tüüpilised omadused žanr MMORPG. Näiteks, teil on tasapisi pumbatakse märk saaks pääseda uuele tasemele. Algusest mäng igale osalejale projekti on võimalik külalistele ja ülesannete omane mängud RPG. Tuleb märkida, et kõik tegevused mängus tekkida piisavalt kiiresti, kogu maatüki kulgeks nii kiiresti, et teie mängija kangekaelne piisavalt paar tundi, et saada tasemele 25.

Vaimulike Ida Internetis - suur massiliselt multiplayer online mäng, mida rakendatakse 2D. Projekti brauser, nii et sa ei pea alla laadima ja installima täiendavat tarkvara või klientidele. Sattudes mängu, siis veetakse muinasaega. See mäng maailm on pilgeni täis erakorralise unikaalne olendid, mis jookseb hiina mütoloogia. Aga nüüd ei ole piisavalt maailma. Missioonile, siis on vastutav - nüüd jälitab jumalad ühelt poolt ja teiselt ebasõbralikud olendid, sa pead aitama see vaevatud maa. Abi saab ühinenud mängimine "kolleegid", leida uusi sõpru. Koos võita kurjuse jõudude palju lihtsam.

Kuna me räägime online projekt, siis muidugi, et vaimulike Ida registreerimist vajavad, et alustada mängu. Isegi vaatamata sellele, et kõik projekti juhtimine on esitatud inglise, tegeleda ei ole raske - kõik on tehtud täiesti ligipääsetav ja arusaadav.

Alustada registreerimise protsessi, siis tuleb lihtsalt siduda «Start game", mida võib leida vasakus servas mängu lehel.

See avab registreerimisvormi täites saab alustada vaimulike Ida mängida. Lugege hoolikalt küsib süsteem ja täita kõik väljad, et näidata oma login, parool ja e-posti kasti.

Soovi korral iga uustulnuk login süsteemi oleks võimalik kasutada oma andmed ühes sotsiaalseid võrgustikke. Niisiis, vaadake lubada kasutades Facebook, Google, Yahoo ja Paypal. Kui teil on varem olnud kohtuda mängud Game321, siis kontrollige, siis tulevad alla kasutuselevõttu eelnevalt salvestatud andmed.

Igaüks saab mängida vaimulike Ida üks märgiklassid:

Eidolon olema maagilise võimu.

Sword Saint hästi arenenud füüsiliselt.

Leaf Elf võib paraneda liitlaste ja muid sümboleid.

Meeldiv ja asjaolu, et igaüks saaks mängida vaimulike Ida tasuta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more