Järjehoidjad

Jumalik: algpatt 2

Alternatiivsed nimed:

Divinity: Original Sin 2 võib õigustatult nimetada üheks parimaks RPG-ks, kui mitte parimaks. Arendajad said inspiratsiooni selgelt lauapealsetest rollimängudest ning seetõttu on mängul sageli erinevates olukordades üsna ootamatuid ja koomilisi pöördeid. Tegemist on sarja teise mänguga. Ja esimese õnnestumist saab hinnata selle järgi, et teise arendamiseks koguti eelarve vaid 12 tunniga. Ootused olid kõrged ja arendajatel õnnestus neile vastata, andes välja mängu, mis ületas esimese osa.

Hakkake mängima mängu Divinity: Original Sin 2, valige võitlejate meeskond ja avastage eesolevat maailma. Mängu edu sõltub sellest, kuidas teil õnnestub meeskond üles võtta.

Mängus on neli võistlust

  • Päkapikud
  • sisalikud
  • Päkapikud
  • Inimesed

Igal rassil on oma omadused ja oma metoodika probleemide lahendamiseks. Näiteks päkapikud on suurepärased skaudid ja sisalikud suudavad osavalt vestlust jätkata ja kakluse korral lüüa sihtmärki tulega mitte halvemini kui draakonid. Ebasurnud jagunevad ka rassidesse, mis on üsna ebatavaline.

Mängu võitlussüsteem on käigupõhine. Ründades vaenlast kõigega, mis pole mõistlik, tuleb mõelda, millist tüüpi kahjustustele ta kõige vastuvõtlikum on. Arvestada tuleb alaga, kus lahing toimub. Lisaks otsesele rünnakule saate suhelda objektide ja maastikuga, näiteks süüdata vaenlase üksuse ümber metsa või külmutada lombid, mis põhjustavad vaenlasi libisemist ja kukkumist.

Tegelaste omaduste parandamine mõjutab otseselt lahinguväljal toimuvat, pumbatav jõud suurendab raskerelvade kasutamisel kahju, osavus pumpab vibude kahjustusi.

Oskuste koolid, kui need on arenenud, mõjutavad ka lahinguomadusi.

Mängus olev lugude kampaania ei jäta kedagi ükskõikseks, see on suur edasiminek, sest mängu esimeses osas esitati lookampaania kohta palju kaebusi. Siin on kõik tekstid suurepäraselt kirjutatud ja soovite neid lugeda, mitte aga mõttetult järgmist nuppu vajutada.

Lõigu käigus leiate palju mõistatusi. Kuid see pole nii sujuv, mõnikord pole lahendused päris ilmsed, kuid teie võimuses on leida alternatiiv, kasutades mõnda maastiku omadust enda kasuks.

Saate suhelda mis tahes mängu üksusega ja isegi loomad võivad mõnikord anda teile vajalikku teavet.

raskusastet mängus võimaldavad teil protsessi nautida nii neil, kes armastavad äärmist keerukust, kui ka neil, kes ei taha liigselt pingutada.

Peate selgelt aru saama, mis suunas teie meeskond liigub. Kui keerate valele teele, võite sattuda liiga kõrge tasemega vaenlastesse, sel juhul on parem jalad kohe ära võtta, ilma et prooviksite lahinguga liituda.

Samuti on olemas koostöörežiimi variant, samuti areen, kus saate sõpradega oma võitlusjõudu mõõta.

Mäng on sõltuvust tekitav, ei tekita soovi kiiresti jutukampaaniat läbi teha ja sellest loobuda. Saate nautida protsessi ennast ja läbida mängu nädalaid, süvenedes kõigisse peensustesse, seda soodustab suur hulk naljakaid sündmusi läbimise ajal.

Divinity: Original Sin 2 tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Ära jäta kasutamata võimalust mängida selle žanri üht parimat mängu! Alusta mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more