Järjehoidjad

DK Online

Alternatiivsed nimed: DK Online

Game DK Online - multiplayer rollimäng on fantastiline. Selle tegijad Korea firma Aeria Games, andis sulle vapustav maailm mäng. Muidugi ei ole siin ilma võitluste ja vallutuste lukud. Kõik põhineb muinasjutt, mille avalikustamine on esitanud teile kohapeal. Mäng toimub mäng DK online.

Alguses mängu, et hea mäng, siis on soovitatav kontrollida vastavust arvuti nii lihtne keskmine süsteeminõuded:

· Keskmine PC seaded

· Interneti-ühendus;

· Keyboard

· Mouse.

Siin on praegu, et luua oma konto, siis pead väljastama mängu. DK Online registreerimine ei võta palju aega ja see võib tekitada probleeme. Oluline on, soovitan kontrollida teavet, mida te

1. Külastada ametlikul kodulehel mängu Dragon Knights Online

2. Mine - mängi tasuta beetaversiooni

3. Võib valida registreeruda kaudu sotsiaalse võrgustiku Facebook

4. Kui otsustate jätkata registreerimisega, siin, klõpsa rida, kus ma küsida, kui sul on juba konto,

5. Esitada oma kehtiv e-posti aadress,

6. , Et valida kuu, päev ja aasta oma sündi

7. Sisesta kood määratud aken, mis on loetletud järgmise

8. Tap - mängida.

Teie soov mängida beetaversiooni veetud. Oota sa ei pea kaua.

Kui saabub aeg, et DK Online mängu, teil on valida kangelane. Koosseisu iga klassi ja rassi sisestamisel. Kelle poolel siis võtta. Loojad, mängu DK Online, siis jaotatakse neljaks võistlused: Lycan, Elf, Human ja Felynx. Ja need neli klassi:

  • Sorceress
  • Warrior
  • Paladin
  • Shadowmage.

Sorceress - tõeline revolutsionäärid, kellel on võlu iidse draakonid. Agility laastamistööd vaenlased, andes neile tugevat mõju oma võlu. Hoiab vaenlased vahemaa tagant.
Warrior - etendavad tähtsat rolli lahinguid. Tugev rindele, võitleb kibeda lõpuni. Tugevaim sõdalane Nujakka.

Paladin - püha võitlejad lähedal lahing on eestkostjate Light, usume jumalanna Dione. Võitlus mõõga ja kilbiga. Tekitada raskeid kahjustusi valge maagia. Kas hea armor.
Shadowmage - on magic, kuid see pole draakon, ja selle omapära. Parem võitlusi pikki vahemaid.

Valides rassi teadmiseks, et nad ei vasta kõikidele klassidele, see tähendab, et valides race, saab olla ainult teatud klassi.

Loote oma lossi, et te kaitsete kohutava monsters kogu gameplay. Kui te äkki ei ela lahingut lossi läheb valduses teine ​​fraktsioon. Ja võidelda oma lossi võib jätkata järgmisel nädalal. Monsters tapad mitte palju. Kogemused annavad peaaegu midagi, mõrva paar tosinat mobs.

Mängi mängu online DK Online päris lõbus. See mäng on suutnud meelitada kõrge kvaliteediga graafika, lihtne kasutada, ja see on paradiis, kes armastavad ilus fantastiline pilte päkapikud ja libahuntide. Tere mängijad eri vanuseklassides.

Dragon Knights Online mäng ootab teid !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more