Järjehoidjad

Devil May Cry

Alternatiivsed nimed: Devil May Cry

Mäng Devil May Cry - see on videomäng, mis on läbivaatamisel tuntud frantsiis. In seeria sama nime, on viienda ja samal ajal, 1. aastal uue seeria. See on esimene mäng sarjast, mis ei firma Capcom ja tegeleb arengu stuudio Ninja Theory Ühendkuningriigist. Version of Devil May Cry PC Studio kulutatud QLOC Poolast. See mäng žanr kriitika Vene firma 1C Softklab tegelenud ja see on mäng, vastavalt ajakirja Hasartmängud on parim kriitika 2013. Paljud mängijatele leiavad edastamine Devil May Cry Briti (Ninja Theory) parima sündmus aset selle seeria mängud on viimase viie aasta jooksul.

Kui otsustate laadida Devil May Cry, saate veenduda, et kuigi mäng on muutunud lihtsamaks, samal ajal parandades nägu ka. Mäng on muutunud väga mugav ja läbimõeldud, ja mäng ise on muutunud palju ilusamaks visuaalselt. PC versioon ei ole osutus hullemaks konsooli versioon ilus graafika ja suurepärane kontroll. Devil May Cry tundus tõsine ehitatud krundi lisaks Devil May Cry tähemärki on selge arusaadav motivatsiooni. Nüüd dialoogid tähemärki sai huvitav kangelased nüüd huvitav vaadata.

Internetis olete kindel, et leida palju viiteid Devil May Cry video, näeme, et iga mängija teab, et peategelane see mäng on pool-deemon ja poluchelovek tegelenud hävitamine deemonid jooksul oma selts. Kui Dante on saadetud võitlema Mundus - Lord of Darkness, viska tagasi trükist World of Darkness. Ta tegi ajal Dante isa. Ja nii Mundus, et täielikult hävitada pere selle Dante saatis ta sulased. Dante saatis ära deemonitega ja siis satub suur loss, mis on tema kohtumine deemon Nelo Angelo, kus hing on muutnud Virgil - tema kadunud vend. Kui hakkad mängima Devil May Cry, siis näete, et see on see, kuidas sündmused arenevad alguses mängu.

Iga mängija püütud virtuaalne maailm Devil May Cry on võimalik veenduda, et mäng toimub mingi salapärane reaalsus, kus tänavad on spiraalselt torn äkki omandab tiivad deemonlik vangla võib saada otse peegeldus vetes linn jõgi. Muutmine võib siiski esineda ööklubi shimmering neoon värvid acid hallutsinatsioonid. Selliseid peaaegu sürrealistlik ümberkujundamise rõõmustab iga mängija.

Tuleb märkida, et see ei ole kõik positiivne hetki mäng Devil May Cry. Siin arendajad on teinud, et relv peategelane oli jagatud kolme liiki sõltuvalt režiimis. Nii Dante, kui tavarežiimis võiks kiik mõõk ja tulistada relv nagu kiire tulekahju kuulipildujad, et ingellik režiimi Dante, nagu ta on meelitanud väravavahi triibuline tema vikat, deemonlikus mode - tõmbab vastane konks ja saadab neid suur kirves. Ja kuigi variante ründab natuke, aga kui osavalt kombineerida relv, Dante võib võrrelda chopper kurjuse jõude. Ja kui mängu edenedes saad tohutu võitlus tehnikaid, palju rohkem järsk ja tähelepanuväärne.

Igal juhul proovida mängida ise, minge Devil May Cry missioon ja kaotada deemonid. Luck ei ole valus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more