Järjehoidjad

Devil May Cry 4

Alternatiivsed nimed: Devil May Cry 4

Mäng Devil May Cry 4 - pressiteade, mis toimus 09. 07. 2008 On omapärane segu kolm žanrid - seiklus, triller ja kriitika maitsestatud liikumise kohtades ja RPG (viidates avada uued oskused). Mäng Devil May Cry 4 on ka jagatud kolme ossa: võitlus ise otse, boss võitleb ja liigub.

Kui otsustate Devil May Cry 4 lae alla, mäng installeerida arvutisse ja mängima hakata, õpid, et mängu süžee areneb järgmiselt: pealik Sparda langeb maasse tüdruk ja mässavad Powers of Darkness, isand alistas armee Mundus. Knight Sparda varsti läheb allilma. Pärast tema lahkumist tema poeg Dante, kes näeb välja nagu mees, kuid on agility ja kellel on õigus deemon. Pärast deemonid tapsid tema ema, Dante leiab tema elutöö - likvideerida kurjust.

Mängijad, alates Devil May Cry 4 mängu näed, et arendajad otsustanud asendada see osa mängu peategelane. Nüüd igaüks saab mängida peategelane nimega Nero, kes on rüütel.

Mäng on valuuta (Uhke Souls), mis on teatud hulk punkte jagatakse möödub tasandil. Neis punktides saab osta uusi transistor või suurendada võimsust võimalik - ilma et mõnikord võimatu lõpetada mäng. Nii et sa peaksid proovima eraldatakse lõpus missioone rohkem punkte.

Mäng Devil May Cry 4 tk silmatorkav iga mängija värvikülluse ja rikas palett. Graafika on nii hea, et isegi lugu rullides, otsustati teha täiesti mängu mootor. Mängu käivitatav imeline maastik, imeline tehtud lumetorm vaibaga suur taevas tasapisi.

Teine eelis on see mäng - välja töötada ja kasutusele armas näo animatsioon, kus on professionaalselt tehtud ja täiesti asjakohane pimestavad koos mängida valguse ja varjude nägu tähemärki. Kõik see kord tagab kasutajatele, et see mäng on peaaegu täiuslik oma žanris. Firma arendaja Capcom on teinud kõik võimaliku, et tema laps jäänud kaugele seljataha kõik oma rivaalid.

Mäng on

• nelja põhilist raskusastet (väga kerge raske: Mees, Demon Hunter, Poeg Sparda, Dante Must Die)

• kolm bonus raskusastet ("Black Knight", kus on palju vaenlasi ja "Põrgu või taevas", kus tegelased surevad ühe löögi).

Innovatsioon on ka asjaolu, et Devil May Cry 4 oli režiim tava, mida saab rakendada praktikas eraldi streike ja kombinatsioone mitu vastase võitluse meetodeid. Piitsutamine poiss mängib sõdur deemon.

On Devil May Cry 4 tähemärki

• Dante - peategelane mängus

• Virgil, Dante kaksikvend

• Kate - salapärane tüdruk õppekeelega

• Lilith - ööklubi perenaine, kullake Mundus

• Mundus - Demonlord

• Sparda - isa Dante ja Vergilius

• Eva - Ema Dante ja Vergilius

• Phineas - deemon abi Dante.

Kui sa ei ole veel otsustanud, kas alla laadida selles mängus, küsi internet Devil May Cry 4 video, näeme, et see on lihtsam teha seda otsust. Muide, arendajad teinud, et mängu võiks mängida, mitte ainult arvuti, luues versioon Devil May Cry 4 android. Nüüd, see võib paigaldada näiteks kui tableti.

Mängida ja on lõbus! Lõppude lõpuks, Devil May Cry 4 on suurepärane gameplay, arenenud tähemärki ja suurepärane graafika.

Edu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more