Järjehoidjad

Doc ja koer

Alternatiivsed nimed: Doc ja koer

Doc & Dog mäng, mis on ideaalne muretu ja lõõgastav ajaviide. Seas hull teadlane ja tema neljajalgne sõber rõõmsameelne, võite unustada kõik probleemid ja tune in positiivselt. Projekt võib olla ükskõik vaba hetk. Kuna taotlus on kavandatud liikuvatel ja kaasaskantavate seadmete jooksvate Android ja iOS, siis Doc & Dog cmogut tuju tõsta igal ajal - ja metroos on teel tööle, ja pikema toru. Piisav kogus kerge huumor - mida te vajate, et määrata meeleolu ja olukorra maha rahustama.

Lihtne ja veidi hull Doc & Dog Internetis on kõik vajalikud omadused mängu oma žanris. Üks saver võimaldab ainult oma positiivse laengu terveks päevaks, ja see on ikka te ei ole õnn läbida iga missioon! Mängimise ajal pead tegelema professor, selgelt ei ole tema ja tema väike koer sobivam. Ainult vaadates intro Doc & Dog online, sa sured naeravad vaadates seda veidi veidi ekstsentriline paar. Peategelaste, muide, arendajad saavad kirjutada eriline tänu - see osutus nii anturazhnye, kuid samal ajal tagasihoidlik, et mängida, ma tahan vaadata neid ikka ja jälle. Funny seiklusi ja mitut koomiline olukordi, mis kuuluvad sõbrad, jätke ainult positiivne ja hea kogemus.

Et alustada mängimist, siis on vaja eelnevalt alla laadida taotluse ja installida telefoni või tablett. Paigaldada Doc & Dog registreerimine tuleb ainult ametlik app kauplused - PlayMarket ja AppStore. Teie peamine ülesanne on arendada mängu plaan põgeneda arst asustamata saarel. Kogu mäng on teil külastada palju eri kohtades: ületamiseks kuum kõrb ja suur meri ujuma, tiir läbi lumega kaetud tasandikel ja roheline heinamaa. Samas kõik värvid mängu vastu nii hele, et silm lihtsalt ei saa olla rahul.

Play Doc ja koer peab päris tõsiselt, ja kui teisiti kuhjast jäägid materjale saab töötades silmas mitte alluvad kava lennuki? Seejärel kogu loomingut on sul võimalik vahetada ja parandada. Seda saad lisaboonuseid ja seejärel peksid rekord mark (saab võistelda ennast ja sõpru GameCenter). Iga uus mäng algab samal saarel - projektis ei ole tasemel. Paremini oma loomingut, seda rohkem boonuseid saad, nii järelikult parem võimalus saad esimese koha.

Dokumendis ja koer mängu tuleb pöörata tähelepanu "Ideed" - mingi mäng ressurss, mis parandab osta sõidukite ja muid kasulikke vahendeid ja oskusi. Arendada oma strateegiaid ning rakendada neid - säästa oma arsti oma neljajalgse sõbra sinu kätes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more