Järjehoidjad

Dominioonid 6

Alternatiivsed nimed:

Dominions 6 on klassikalises stiilis RTS-i strateegiasarja kuues osa. Saate mängida arvutis. 3D-graafika, lihtsustatud, kuid värviline koos eredate eriefektidega. Häälnäitlemine on hea, muusika on valitud retromängude stiilis. Jõudlusnõuded ei ole kõrged, saate mugavalt mängida ka siis, kui teil pole parimate näitajatega mänguarvutit.

Selles mängus on teie tegelaskujuks jumalasarnane olend, kes valitseb kogu riiki. Neid olendeid on erinevat tüüpi, teil on võimalus enne mängu alustamist teha valik. Igal neist on oma tugevad ja nõrgad küljed, valige, milline neist sobib teie individuaalse mängustiiliga kõige paremini.

Enne alustamist on võimalus juhtnuppe mõista. See ei võta palju aega, liides on lihtne ja selge. Kui oled sarja eelmiste mängudega kursis, siis saad juba aru, mida ja kuidas teha.

Sul on mängu jooksul palju tegemist:

  • Vallutage uusi maid
  • Looge tugev armee, mida juhivad lojaalsed järgijad
  • Juhtige reaalajas lahinguid, et lüüa vaenlase armeed
  • Ehitage kindlustusi, et kaitsta oma linnu ja saada kaitse käigus eeliseid

Need on mõned väljakutsed, millega Dominions 6 mängides kokku puutute.

Enne alustamist valige fraktsioon, kus soovite mängida. Neid on palju, esindatud on nii päris eksisteerivad kultuurid kui ka fantastilised olendid. Kuna mäng on aktiivses arenduses, muutuvad fraktsioonid iga päevaga suuremaks.

Lahingud toimuvad reaalajas. Võrreldes eelmise osaga on armeed oluliselt kasvanud, nende arv on nüüd veelgi muljetavaldavam.

Saldo on ümber töödeldud ja täiustatud. Nüüd, olenemata sellest, kas teie väed kasutavad tavarelvi või maagilist jõudu, sõltub võiduvõime ainult komandöri oskustest.

Võiduni oma vastaste üle on mitu teed.

  1. Peame hõivama kogu selle territooriumi
  2. Hävitage nende kuningriik
  3. Juhtige Ülestõusmistroone

Võitmiseks võite kasutada mis tahes loetletud teid. Või proovige saavutada kõik eesmärgid korraga ja koondada oma jõupingutused hiljem sellele, mis on saavutamisele kõige lähemal.

Dominonioni 6 mängimine arvutis meeldib paljudele RTS-i strateegiate fännidele ja eriti neile, kes olid eelmiste osade üle rõõmus. Mängukaartide suurus on oluliselt suurenenud ja võidu nimel tuleb kauem võidelda, mis paljudele meeldib.

Muudatusi on palju ja ilmumise ajaks, mis võib olla juba toimunud, kui te seda teksti lugete, on neid tõenäoliselt veelgi rohkem.

Mitu mängurežiimi, igaüks leiab endale sobiva.

Sa võid võidelda nii tehisintellektiga kui ka teiste online-mängijatega reitingutabelis koha eest.

Mängimiseks on vaja

A stabiilset Interneti-ühendust.

Dominions 6 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Dominions 6 saate osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti.

Hakkake mängima kohe, et saada fantaasiamaailma ülimaks jumaluseks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more