Järjehoidjad

Doodle talu

Alternatiivsed nimed:

Doodle Farm on kõige ebatavalisem farm, mida saate arvutis mängida. Graafika pole tipptasemel, kuid seda võib pigem panna mängu omaduste kui puuduste arvele. Muusikavalik on hea, enamus lugusid ei kõla pealetükkivalt ja sobivalt.

Selles mängus on teie mure farmi pärast uut tüüpi loomade aretamine.

  • Õppige ühendama erinevaid imetajate, roomajate, kalade ja lindude alamliike
  • Looge oma talu jaoks kõige uskumatumad olendid
  • Pakuge kõigile elanikele vajalikku hoolt

See talumäng on rohkem nime järgi. Doodle Farmi mängimine on palju huvitavam kui ükski klassikaline farm.

Arendajad on säästnud teid rutiinsetest ülesannetest. Pole vaja lõputut tsüklit põllukultuuride istutamiseks ja saagikoristuseks. Aias pole vaja regulaarselt puid lõigata. Mängus puuduvad igavad tegevused. Teile jääb üle ainult loovus.

Tulemuse teadasaamiseks ühendage erinevad olendid. Sellise ühinemise tulemus ei ole alati etteaimatav. Teil on pikk katse-eksituse tee.

Mängu ajal oled paljude koomiliste olukordade tunnistajaks. Huumorit toovad mitte ainult kurioossed loomade sulandumise juhtumid, vaid ka naljakad tsitaadid, mille arendajad on teile ette valmistanud.

Mängu liides on lihtne, nii lapse kui ka kõrges eas inimese juhtimisest pole raske aru saada. Lisaks on arendajad mängijate abistamiseks mängu lisanud intuitiivse ja lihtsa õpetuse.

Mängu alguses on teie käsutuses vaid nelja tüüpi olendid, mille kombineerimise käigus suurendate oluliselt oma loomaaia elanike arvu. Saadud olendeid saab kasutada ka liitmiseks, luues uusi kombinatsioone.

Kokku on mängul võimalus taasluua enam kui 135 erinevat olendit. Graafika, kuigi mitte kõige tipptasemel, kuid piisavalt ilus, et saaks imetleda oma loomaaia elanikke. Liides on nagu vana pärgament, millele on asetatud loomaikoonid, valite paar või enam ja siis toimub maagia. Või ei juhtu, sõltuvalt sellest, kas olete valinud õigesti või mitte.

Mänguga pole kiiret, uute kombinatsioonide peale võid mõelda nii kaua kui soovid. See võib tunduda lihtne, kuid see ainult tundub nii. Edenedes muutub uute kombineerimisvõimaluste leidmine üha keerulisemaks.

Mäng ei vaja Interneti-ühendust. Mängige igal pool ja igal ajal. Kui teil on sülearvuti, võite veeta aega isegi teel, suurendades oma maagilise talu elanike nimekirja.

Saad teada lõbusaid fakte iga elaniku kohta. Kõik talu külalised on päriselus loomaliigid ja seega saate igaühe kohta rohkem teada. See võib olla samal ajal väga huvitav, informatiivne ja lõbus.

Eksperdi režiim on ette nähtud kõige arenenumatele mängijatele. Selles režiimis vihjeid praktiliselt pole ja peate lootma ainult oma teadmistele.

Doodle Farmi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta väga väikese sümboolse summa eest ametlikul veebisaidil või Steami portaalis.

Hakka mängima kohe ja vaata, kas saad kõik talu elanikud lahti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more