Järjehoidjad

Doomsday: viimased ellujääjad

Alternatiivsed nimed:

Doomsday: Last Survivors on mobiilplatvormidele mõeldud mäng, mis ühendab mitut erinevat žanri, kuid on enamasti reaalajas strateegia. Graafika on väga kvaliteetne ja sarnaneb rohkem arvuti- kui mobiilimängudele. Häälnäitlemine ja muusikaline saade on hästi tehtud ning aitavad mängus atmosfääri luua.

Siin peate juhtima zombide apokalüpsise ellujäänute rühma.

  • Ehitage, laiendage ja kohandage oma peidukohta
  • Juhtige reaalajas lahinguid õige taktikaga
  • Ehitage üles kaitsemehhanismid, et takistada zombidel ja agressiivsetel naabritel teie laagrit hävitamast
  • Avastage uduseid maastikke ja linnatänavaid, et leida ressursse

See on väike nimekiri sellest, mida te mängu ajal teete.

Mäng ühendab mitu žanri. Just sel põhjusel ei väsi te Doomsday: Last Survivorsi mängimisest kunagi, sest olete siin pidevalt silmitsi erinevat tüüpi tegevustega.

Avastage ümbritsevat maailma, et täiendada oma meeskonda uute kogenud võitlejatega. Mida suurem ja tugevam on sinu juhtimisel olev meeskond, seda kaugemale saad alaga tutvumise käigus edasi liikuda.

Et inimestele toitu, relvi ja varustust pakkuda, peate baasi ja selle sees olevaid hooneid pidevalt laiendama, täiendama ja täiustama. See nõuab ressursse, millest osa saab hankida ainult välismaailmast. Seega on mängus kõik omavahel seotud ning selleks, et enda juhtimise alla usaldatud ühiskonda arendada, tuleb mänguga igakülgselt tegeleda. Kui soovite edu saavutada, ei saa te piirduda ühegi tüüpi tegevusega.

Lahingusüsteem pole keeruline, saate probleemideta välja mõelda, mida teha.

Rünnakute ajal vaenlase baasidele peate otse juhtima väikest meeskonda. Kes siseneb meeskonda, mille otsustate enne võistlust. Saate kaasa võtta inimesi, kellel on eesseisva ülesande jaoks kõige sobivamad oskused.

Proovige saadud ja täiustatud relvi levitada nii, et tugevaimatel ellujääjatel oleks kõige võimsamad relvad ja varustus. Halbade relvadega on isegi tugev võitleja praktiliselt kasutu.

Teie baasi ründavad sageli zombid ja vaenulikud röövlijõugud. kaitse toimub Tower Defense režiimis Asetage oma inimesed õigetesse kohtadesse ja nad tõrjuvad hõlpsasti ülekaaluliste vaenlaste rünnakuid.

Mängu regulaarse külastamise eest saate auhindu. Need auhinnad on igapäevaselt lihtsad ja iganädalased väärtuslikumad. Püüdke mitte ühtegi päeva vahele jätta. Veelgi enam, mäng ei nõua selles palju aega veetmist, piisab vähemalt viie minuti vaatamisest, kui teil pole ühel päeval palju aega.

Pühade ja erinevate sündmuste, sealhulgas spordi jaoks, püüavad arendajad teile meeldida eksklusiivse sisu ja võistlustega.

Mängusisene pood võimaldab teil osta ressursse, kaunistusi ja kasulikke esemeid pärisraha või mänguvaluuta eest.

Doomsday: Last Survivors Android jaoks tasuta allalaadimiseks võite järgida lehel olevat linki.

Installige mäng kohe, rühm apokalüpsise ellujääjaid vajab tõesti teie abi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more