Järjehoidjad

Dorfromantik

Alternatiivsed nimed:

Dorfromantik on mäng, mida on raske ühelegi žanrile omistada. Seda meistriteost võib erineval määral pidada linnaehituse simulaatoriks, taluks või isegi strateegiaks. Aga minu meelest on lähim žanr pusle või pusle. Sel juhul on arendajateks Berliini tudengid, mis näitab taas, et isegi väikesed meeskonnad suudavad meeldivalt üllatada.

Mängu graafika on koomiksilik, kõik näeb välja väga kena ja rahulik. See on nagu interaktiivne lauamäng. Muusika on mõnus ja rahulik.

Sinu ülesandeks selles mängus on ehitada kuusnurksetest kildudest maaliline ala.

Peate kombineerima erinevad killud õiges järjekorras.

  • Linnad ja linnad
  • Väljad
  • Veskid
  • reservuaarid
  • Metsad
  • Transporditaristu

Me loome terve maailma koos asulate, metsade, põldude ja veehoidlatega.

Lisaks väga kena maastiku loomisele on nn questid. Ehitage linn teatud arvust kruntidest või teist tüüpi maastikust. Selliste ülesannete täitmiseks saame täiendavaid mõistatuse segmente. Mäng jätkub, kuni lõigud on läbi. Maailma kasvades muutuvad sellised ülesanded aina raskemaks. Tegelikult on teie ees pusle, mis võib olla lõputu või peaaegu lõputu, kui mõistate mängurütmi.

Kuid isegi kui kaotate, pole põhjust ärritumiseks, võite püstitada teenitud punktide rekordi. Lisaks saate alati otsast alustada. Ja iga kord näeb loodud maastik välja erinev.

Kogu maailm ei ole tühi. Metsades elavad loomad ja linnud, mööda veehoidlaid sõidavad paadid, inimesed elavad majades, rongid sõidavad mööda raudteed ja veskid jahvatavad teravilja.

See on tavalise mängurežiimi kirjeldus, kuid see pole siin ainus.

Mängus on mitu režiimi.

  1. Kiire – koguge 75 käiguga rohkem punkte
  2. Raske – raskemate ülesannete ja haruldasemate vajalike plaatide kukkumisega
  3. Kuu – eesmärgid ja ülesanded selles režiimis muutuvad iga kuu

Lisaks juba olemasolevatele võimalustele värskendavad arendajad mängu regulaarselt uute funktsioonidega. Hooajaliste pühade ajal muutub ka mängu kujundus ja saadavale tulevad hooajalised eriüritused.

Mängimise ajal saad lihtsalt ülesandeid täita või ka proovida kõike võimalikult kaunilt korraldada.

Kui teile meeldis Dorfromantiku mängimine ja teil oli hämmastav maastik, kuid ülesanne on lõppenud, ei saa te peatuda, vaid jätkata kunstirežiimis edasi, et arendada enda loodud maailma.

Seda saab mängida lõputult. Eriti pärast sündmusterohket päeva puhkuseks ja emotsionaalseks vabanemiseks. Negatiivsetel emotsioonidel pole absoluutselt kohta. Pole sageli mänge, kus isegi kaotus ei häiriks.

Loodan, et autorid jätkavad oma projekti arendamist uute funktsioonide lisamisega. Soovin, et sellist sisu oleks rohkem.

Kahjuks ei saa

Dorfromantik arvutisse tasuta alla laadida. Kuid saate selle suurepärase mängu odavalt osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng ja hakake kohe looma oma ainulaadset maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more