Järjehoidjad

Dota 2

Alternatiivsed nimed: Dota 2

Dota 2 Online - multiplayer strateegia stiilis põnevusmäng RPG elemente mudel f ree-to-play . Juba pärast projekti muutunud populaarseks DotA, mäng loodi eraldi kliendi, mis võeti kasutusele mõned uued elemendid, et parandada tulemusi. Need kaks partiid on väga sarnased. Bole et mäng Dota 2 töötati abiga isik enne tööd esimene projekt. Kuid uus versioon on mitmeid eeliseid. Nende hulka kuuluvad sisseehitatud hääl vestlus, ühendage toetuse olemasolu territoriaalse alasid eraldi mängijat, koolituse ülesanded, mis aitavad algajatele parandada visualiseerimine esindatuse action. Kuigi mehaanika mängu tervikuna ei mõjutanud. Enne oma toodet online, mis võib saada kasutaja, kui mängus maailmas DotA, plii meeskond lahingud, püüdes hävitada vaenlase baasi. In Dota 2 online on sama Brits lubatud omandada kogemusi, omandada vajalikud esemed, välja töötada kõrgeimale tasemele 25. Proovi seda - sa ilmselt olema täidetud!

Esimene oluline küsimus teile - see on Dota 2 profiili. See tekib siis, järgmiselt:

- Sisestage nimi akkakunta

- Mõtlesin parool ja korratakse järgmise rea

- Aruande e-posti aadress, mis on kinnitatud järgmises valdkonnas;

- Vali julgeoleku küsimus ja vastus antakse see

- Sisesta sümbolid pildil,

- Pane linnuke kui te näitab, et üle 13 aasta vana ja nõustun mängureeglid (parem eelnevalt lugeda Kasutustingimused sätteid).

Lõpus konto loomise protsessi, siis tuleb vajutada "Loo konto".

Teine oluline küsimus - süsteemi nõuetele. Sest gameplay nõuda järgmisi parameetreid: OS Windows XP / 7 / Vista / Vista 64, Pentium 4. märtsil. 0GHz / või samaväärne AMD; videokaart ühildub DirectX 9 (128 MB või enam), ATI X800, nVidia 6600 (või samaväärne) Hard Disk Space 5 GB RAM ja 1 GB. Kuidas on võimalik teha - üsna andestav süsteemi nõuetele.

Nii, et sa oled just alustanud mängimist Dota 2 ja sa kindlasti peaks rohkem teada, mida oodata oma iseloomu. Pärast vali iseloomu ja alustada hallata seda kohe osaleda võitluses vastastega. Sul on meeskond püüab hävitada vaenlase peahoone ja muide ja pühkige kaitslik tornid ja tappa suur hulk Brits jalge all. Samas ei tohiks unustada, et mõtle, kui lahe. Sa pead pidevalt pumbata iseloomu priobrketat hea esemeid kvaliteediga relvi. Ja veenduda, et kõik on õiglane, ja võtta oma osa kullast, mis on välja antud osalemiseks meeskond.

Mäng hõlmab lahing valguse ja tumeda poole. Iga meeskond on kuni 5 inimest. Võistkonnad jagatakse liinidel, mille osakuid silmitsi vastased. Hinnaline eesmärk - on aega, et hävitada keskne vaenlasi kiiremini kui nad sinu. Kes oli esimene - on võitja!

Play Dota 2 - see tähendab tegutseda harmooniliselt koos mõttekaaslastega jõupingutusi, et arendada parameetreid tema iseloomu, et tugevdada veelgi võime arutada, mis toimub teiste mängijatega vestelda ja lihtsalt saada palju rõõmu põnev klassid. Conquer tasemel pärast tasandil, võtab hästi teeninud auhindu osaleda praktika vasteid teevad kõik selleks, et tuua edu meeskond või kui te ei taha, et tüvi, minna vooluga ja lõpuks ikkagi ära võtta, mida võlgneb lõpus lahing - ükskõik mida sa teed, mis kõige tähtsam nautida seda kõike! Mäng Dota 2 kutsub kõiki liituma. Ei meeldi - mitte keegi ei hoia. Aga kõige tõenäolisem siis ei ole ees pettumus. Nautige mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more