Järjehoidjad

Julm Wars

Alternatiivsed nimed: Julm Wars

Mäng Julm Wars [_2_ ] - üks populaarsemaid laekuva kaardimäng online-mänge. See on taktikaline mäng, mis transpordib ajastu draakonid. Mängijad võivad olla võimas liider armee draakonid või inimeste üksused välja niipea kui võimalik võita pühib Hüperborea. Paljud pro kaardimängud õigustatult pidada DraconianWarsonlineодной kõige raskem. Maa Hüperborea muistsel kuulus Dragons, kuid läks maale tehnokraadid, kes väidavad, et kui maa oli nende valduses. Üle maa -, mis toob võidu üks väed.

In Julm Wars tasuta [ _3_] võib olla igaüks. Mitte nii väga ammu, mäng sai kättesaadav Desura kus see maksab $ 2.5. Selleks, et mängida online Julm Wars [_1_ ] registreeritud vaja. Registreerimiseks peate järgima link « Logi sisse või Registreeri », mis asub paremal pool ekraani.

1. Enne kui avate registreerimislehe ülemises valdkonnas, mis « nimi "Sa pead täpsustama oma nime.

2. Reale « Kasutaja » põletada oma mängu alias ( et teil on paar ideed).

3. In « E-post » tuleb näidata oma reaalse elu elektrooniline postkast.

4. Järgmisel kahel real tuleb määrata salasõna, et siseneda mängu ja kinnitage see, paljundusmasinad (valdkondades " [ _6_] Password »ja« Kinnita salasõna »puhul).

5. Kõik väljad on märgitud tärniga on vaja, et alal « Reddit [_2_ ] s kood »ilma tärniga, siis jätta tühjaks.

6. Putting kohustuslik linnuke fraas « I on [ _6_] loe ja nõus ... », siis aktsepteerib reegleid ning kasutusleping. Juhul kui Teie nesloglasiya registreerimine on lõppenud ja sa ei saa mängida mängu online Julm Wars .

7. Lõpus täites registreerimisvormi kinnitavad oma "inimlikkus", täites valdkonnas « Type [_3_ ] kaks sõna »CAPTCHA süsteemi poolt pakutav.

8. Kõik täis? Vajuta « Järgmine ».

Nüüd, kui registreerimine on lõpetatud, võite alustada mängu!

Kõik mängus on neli peamist tüüpi kaarte.

1. Earth ( Units ), mis hõlmavad maa-ja õhutranspordi jaamades. Iga graafik iseloomustab tugevus, raudrüü ja võidelda oskuste.

2. Relvi. Need kaardid, mis aitavad teil maa oma väed lahingut.

3. Magic. Need kaardid annavad võimaluse kasutada võidelda ilm ja võlusid, et parandada hoonete, armee, et saada tipptasemel võidelda.

4. Häire. See on ebameeldiv vastane kaarte, mis võimaldavad kasutada erinevaid trikke, magic ilm ja nõidust murda vaenlase plaane.

In Julm Wars mängida [ _3_] huvitav kõigile. Nagu enamik kaardimängud, see lööb esimese minuti ja hoiab pinget kõikidest mängijatest kuni viimase minuti lahing. Selles mängus on sul võimalik leida uusi sõpru teiste mängijatega üle kogu maailma ning harjutada oskust lahing. See raske mäng ei jäta kedagi ükskõikseks. Kiirusta logida ja proovida oma õnne lahing!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more