Järjehoidjad

Draakoniaeg: Dreadwolf

Alternatiivsed nimed:

Dragon Age: Dreadwolf on RPG-mäng, mis toimub fantaasiamaailmas, mida vaevab pimedus. Saate mängida arvutis või sülearvutis. Graafika on tume, kuid ilus, suurepärase detaili ja elavate efektidega lahingute ajal. Häälnäitlemine on hea, muusika sobib suurepäraselt mängu üldise atmosfääriga.

Sina ise valitud sõdalaste meeskonna eesotsas reisite läbi süngete maade, mida mõjutab must maagia. Oma teekonnal kohtate oma teel palju ohte.

Nii vastutusrikka ülesande täitmiseks peate juhtimist suurepäraselt valdama. Mitmed lihtsad treeningmissioonid aitavad algajatel tänu arendajate koostatud näpunäidetele kõike kiiresti mõista.

Draakoniajastul: Dreadwolf arvutis ootab teid ees palju ohtlikke seiklusi ja olulisi ülesandeid, mis tuleb täita:

  • Minge läbi neetud maade, uurige relvi ja esemeid otsides kõiki kohti
  • Koguge sõdalaste meeskond, kelle oskused on lahingutes ideaalselt kombineeritavad
  • Hallake oma meeskonna tegevust lahingutes, muutke taktikat olenevalt sellest, millisele vaenlasele vastate
  • Valige, millised oskused ja loitsud sobivad teie mängustiiliga kõige paremini, õppige neid ja täiustage neid, kui teie võitlejad saavad piisavalt kogemusi, et tasemele tõusta
  • Varustage oma sõdalased parimate relvade, raudrüü ja talismanidega

Need on peamised ülesanded, mida mängu ajal täidate.

Mängul on huvitav süžee ootamatute sündmuste ja pööretega. Lõik on põnev, huvitav on teada, mis edasi saab.

Reiside ajal kohtate elanikke nendes kohtades, mida läbite. Mitte kõik neist pole verejanulised koletised; mõnega saate neist sõpru ja mõned isegi liituvad teie meeskonnaga.

Millised võitlejad on teie meeskonna jaoks parimad, sõltub teie individuaalsest mängustiilist. Kui meeskonnaliikmed tõusevad tasemele, on teil valida, milliseid võimeid parandada või laiendada oma tehnikate ja loitsude arsenali.

Relvad on erineva klassi ja tasemega, mõnda asja saab täiustada. Kõige haruldasemaid isendeid pole lihtne leida, peate vaatama fantaasiamaailma igasse nurka. Varjatud asukohti on raske avastada, olge ettevaatlik.

Draakoniajastu: Dreadwolfi mängimine on huvitav kõigile fantaasia- ja RPG-fännidele. Ülesannete raskusaste muutub edenedes, finaalis on see väga raske. Mängu õigeaegselt salvestades saate ajas tagasi minna ja uuesti proovida.

Internetti on vaja ainult installifailide allalaadimiseks; mängu ajal pole võrguühendus vajalik.

Praegu on projekt algstaadiumis, kuid arendajad töötavad väga aktiivselt ja selle teksti lugemise ajaks võib täielik väljalase olla juba toimunud.

Dragon Age: Dreadwolf tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole valikut. Mängu ostmiseks peate külastama arendajate veebisaiti või kasutama sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et vabastada maagiline maailm sellesse tunginud saastast!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more