Järjehoidjad

Dragon City mobiil

Alternatiivsed nimed:

Dragon City Mobile Linnaehitussimulaator koos RPG elementidega mobiilsetele platvormidele. Mängul on koomiksistiilis värviline graafika. Muusika on lõbus ja kõik tegelased on väga usutava häälega.

Enne alustamist mõelge välja nimi, mille järgi teid selles mängus tuntakse, ja valige endale meelepärane avatar.

  • Koguge draakonite kollektsioon
  • Söötke ja hoolitsege oma lemmikloomade eest
  • Täiustage oma oskusi, et muuta nad tugevamaks
  • Ehitage linn, kus need maagilised olendid saaksid mugavalt elada
  • Looge draakonite meeskond ja tõestage maailmale, et teie draakonid on kõige tugevamad

Need on mängu peamised ülesanded, kuid tegelikult on see huvitavam.

Alustage mitme lemmikloomaga ja avastage ümbritsevat maailma, et leida uusi draakoneid.

Ehitage oma saarele linn, kus nad kõik naudivad elamist. Veenduge, et nad ei vaja midagi. Sööda ja mängi nendega regulaarselt. Treeni ja arenda oma oskusi, see tuleb edaspidi kasuks.

Ehitage talu, et kasvatada piisavalt toitu. Draakonid on suured loomad ja söövad palju, eriti suureks saades. Toiduvarude täiendamiseks istutage põlde ja koristage saaki.

Hankige ressursse linna hoonete ehitamiseks ja uuendamiseks.

Mängus on palju mängijaid üle kogu maailma, saage nende seas silmapaistvamaks draakonimeistriks.

Lugude kampaania missioonide täitmisel saate võimaluse osaleda lahingutes teiste draakonitega ja saate mõnda neist taltsutada.

Lahingud toimuvad käigupõhises režiimis. Kolm draakonit teie meeskonnast võitlevad kordamööda sama arvu vaenlastega. Võitmiseks tuleb kolmest voorust võita vähemalt kaks. Vastased löövad üksteist kordamööda. Samuti on laadimist nõudvad spetsiaalsed käigud, mille lahingu hetkel otsustate ise.

Vestlege teiste mängijatega. Leidke nende seast uusi sõpru või tooge oma sõbrad mängu ja looge liite. Täitke ühised ülesanded.

Võitlege oma tugevate külgedega PvP-lahingutes ja võite võidu korral saada reitingutõusu ja väärtuslikke auhindu.

Et te ei unustaks Dragon City Mobile'i iga päev mängida, on arendajad pakkunud igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimispreemiaid.

Pühadel ja spordivõistluste ajal osalege teemaüritustel ja võidage ainulaadseid auhindu. Ärge jätke võimalust kasutamata, sest muul ajal ei saa te neid dekoratiivesemeid oma linna jaoks hankida.

Mängusisene pood võimaldab teil oma ressursside varusid täiendada ja oma draakonilinna uusi elanikke mängusisese valuuta või pärisraha eest hankida. Kulutades väikese summa, kiirendate oma draakonite kollektsiooni täiendamist ja tänate arendajaid rahaliselt. Kuid seda pole vaja teha.

Kontrollige regulaarselt värskendusi. Mäng lisab teie draakonite kollektsiooni perioodiliselt uusi tasemeid ja veelgi uskumatumaid elanikke.

Android-s saate tasuta alla laadida

Dragon City Mobile, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Kui soovite oma draakonit või isegi mitut, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more