Järjehoidjad

Dragon Born

Alternatiivsed nimed: Dragon Born

Mäng Dragon Sündinud - see on tasuta veebipõhine mäng, sündmused, mis toimuvad saarel Solstheim, mis on väga sarnane mäng Skyrim. Kui mäng Dragon Sündinud Online. Kaitsjad Relinduna algab rünnata sind sectarians, kes arvavad sa reetur ja taha sind tappa korraldusel Miraaka. Siis liikuda saarel Solstheim teada, kes see Miraak ja kuidas seda peatada.

Enne mängima Dragon Sündinud veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz , 1GB RAM, videokaart - 128MB. Osale mängus Dragon Sündinud ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige üksus "Registreerimine"

2. Palun sisesta kehtiv e-mail

4. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5. Valige "Saada" ja Dragon Sündinud registreerimine on lõppenud.

Solstheim Island on päris suur. See sisaldab kolm suuremates linnades, kus saab kohtuda inimestega ja teha külalistele, on rohkem kui 40 teistes kohtades kaardil, sealhulgas varemed, bandiit laagrites, koopad, kus saab teha tööd või lihtsalt uurida neid huvi [ _3_] Dragon Sündinud Online .

Peamine quest mäng Dragon Sündinud koosneb seitsmest külalistele. Kui jõuate saarel Solstheim, leiad, et inimesed on veidi segaduses. Nad ehitada pühapaikade Miraaku kuid nad ei tea, miks, ja nad kuulnud Miraake, kuid nad ei tea, kuhu. Seega tuleb kõigepealt vabastada inimesed Dragon Sündinud Online Miraaka juhtkonnalt, siis peaks otsima vajalikust energiast võite võita seda. Naljakas, et viimane osa hõlmab jälgimise mõned jõud ja sõita lohe, mis peaks pähe tulevad, et igaüks, kes on lõpetanud peamine quest Skyrim.

Suur mäng Dragon Sündinud seotud uuring must raamatuid. Kui te otsite informatsiooni Miraake, sul tekib mõni must raamat, millest igaüks võtab sind apokrüüfide Kuningriik Prince Hermaeus Mora. Samuti saate boonust iga must raamat, mida lugeda Dragon Sündinud Online ja neid boonuseid sisaldavad kasulikke asju nagu eemaldamist sõbralik tulekahju vastu järgijaid ja on võimalik kutsuda kaupmees, nii et saate müüa objekte, kui teil on ülejääk.

Kahjuks on need lisandid piirduvad Dragon Sündinud Online , nii et nad ei muuda midagi peamine osa mängu.

Sa Dragon Sündinud mängida ja näha, et mäng on suunatud pigem keskel astme mängijad. Mõned võitlused võivad olla tõsised (peamiselt seetõttu, et magic vastupanu sümbol on minimaalne), ning märk peab säilitama oma relvad ja mitte surra enne viimast võitlust Miraaka. Kui teil on märk Dragon Sündinud Online , mis võib võita draakon, siis saab mängida [_2_ ] Dragon Sündinud ilma probleemideta.

Üldiselt mäng Dragon Sündinud Online. Kaitsjad Relinduna üsna hästi arenenud. See sisaldab palju lisadena mõned suured ja väikesed, ja kuigi mitte kõik neist ei tööta piisavalt hästi, vähemalt mõned neist võivad saada hinne "A". Eelkõige võib nimetada must raamat ja õppida apokrüüfide ja mõned külalistele Dragon Sündinud Online .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more