Järjehoidjad

Dragon Pals

Alternatiivsed nimed: Dragon Pals

Game Dragon Pals on brauseripõhine online mäng, mis loodi fantasy stiilis. See mäng on mõeldud žanr anime, kus teie lemmikloomad on lohe. Mäng Dragon Pals Siis tekib ainulaadne ja ootamatu gameplay, ja siin näete custom klassi liigitamine soo.

Võõrkeelne (inglise keeles) on esitatud Dragon Pals registreerimist. Selleks, et luua seda mängu, siis tuleb sisestada järgmised andmed enda kohta:

1) Tema e-posti aadress või nimi.

2) Kirjutage oma parool.

Võite registreerida via Facebook .

Play mäng Dragon Pals Sind õpetavad oma lemmikloomad - lohe. Võite parandada oma oskusi. Sul võib olla isegi mõned draakonid, mida saab kasutada samal ajal, kui vaja.

Mäng Dragon Pals mängida te ei tohi keskenduda vaid teritamine lahingu, kuid ka siis hoolitseda oma lemmiklooma. Selleks on vaja luua oma koduaias ja toidu kasvatamiseks on see nende vapustav lemmikloomad.

In brauseri mäng Dragon Pals online, seal on kolm klassi:

1. Archers - nad lõhkeaine jõud on tuntud joonistus tohutu kahju lahingus. Need on parim kasutada jaoks kahju pikemas perspektiivis.

2. Warriors - neil on tugev süda et teha neist kõige tüse kaitsjad. Kuigi ründamisega mõõdukas nad taluvad kõige suuruse kahju.

3. Magee - on meistrid elemente oma kahe poole kaitse ning kohaldamist kahju. Need on kõige tasakaalustada kõigi kolme klassi ja on võimas ravitsejad [_7_ ].

Iga klass on oma unikaalne kogum oskusi. Neid oskusi, mis koosneb kolmest eri tüüpi näitajaid: rünnak, toetada ja talent. Oskusi, nagu rünnak ja abi saab tõmmata oskus bar kasutada lahingus, ja andeid tegutseda passiivne oskusi.

Mängijad on kaks erinevat liiki oskusi ja mida saab kasutada kuni kolme oskusi oskus bar igal ajal. Ainult üks rünnak oskusi saab kasutada hot võidelda, kuid mida saab kasutada ka nii palju kombinatsioone kui soovite.

In-Game Dragon Pals on süsteem, alkeemia, mida kasutatakse, et muuta kuld ametüst. Mida kõrgem on tipptase Alchemy, seda rohkem saab mängija koguda ametüst. Ei ole piiratud, kui palju mängija saab muuta ja on võimalus saada kümme korda rohkem. VIP mängijad on võimalus tasuta rafineerimine, ja saab ka Alchemy pakkides.

Taltsutada draakonid ja kõik konkurendid on sinu jaoks raske.

Fight areenil ja on julgust võidelda auhindu. Parandada oma oskusi ja sillutada teed aarded et tasub teile oma rasket tööd.

Vali oma klassi ning võitlevad kõik julgust.

Logi sisse mängu Dragon Pals tasuta ja seadnud ei ole tõenäoline ja põnevaid seiklusi mängust enda ja oma väiksed sõbrad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more