Järjehoidjad

Dragon Ring

Alternatiivsed nimed: Dragon Ring

beautiful mäng Dragon Ring.

Igra Ring Dragon meeldib kõikidele brauseripõhise multiplayer roll-fi seikluse armastajatele. Krundi ümber pööratakse kuningriiki nimega Andimor. Aga rõngas hävis, tsiviilelanike vahel tekkisid vastuolud Andimora, kes leidis vihkamist kõigi elusolendite südames. Naaber ründas naabrit ja tema vend oli valmis oma venda tapma. Pimedas pimedas Issandas paha põrkas, algas verine sõda. Ainult suur karm, mis suudab koguda ülejäänud südamesse ja tema abiga pimedate jõudude lüüa. Selle kangelased näevad välja nagu Hollywoodi täht, riietus suudab muuta iseloomu välimust ja koletised on kohutavad ja salakavalad.

Dlya püüab võita kurjuse jõud ja saada legendaarseks kangelaks mängus Ring Dragon registreerimine. Selle edastamiseks võite päris kiiresti. Selleks täitke vorm, mis koosneb vaid kolmest punktist e-posti aadress, parool ja hüüdnimi või kasutage mõne sotsiaalse võrgustiku kontot.

Funktsioonid Dragon Ring.

Nachinaya mängida mängu Dragon Ring, on valida spetsialiseerumise iseloomu, nad on standard sõdalane, ambur ja mage. Kogenud mängijad teavad erinevust nendes klassides. Warrior on tugeva nihkes ja hästi kaitstud, ambur sobib rohkem võitlema pikkade vahemaade tagant ja võlur on arsenal täis erinevaid ilmikuid, sealhulgas paranemist.

Opredelivshis on iseloomuga ja annab talle nime, võite minna reisile uskumatult ilusasse kohta, mis on kadunud suurest virtuaalsest maailmast.

Na jagada kangelane langeb paljud testid, ta peab tootma oma relvi ja riideid, seda saab teha võitluses, täites külalistele või arendajad, nad ajakohastavad neid iga päev. Võitlusega bossiga on tõenäoliselt hea relv ja varustus. Võidakse valida lahinguid, mis sobivad algajatele võitluseks kunstnike kontrollitud vaenlastega, nii et kogemusi on lihtsam teenida.

Kazhdy võitis lahingu kangelane, kellel on kogemused, mängijad saavad oma iseloomu koolitada ühe või mitme oskuse arendamisega. Pumbatakse ei saa ainult teie iseloomu, vaid ka sellega kaasnevaid märke, lemmikloomi ja loomapakke.

V Ring Dragon mängida ise ei ole nii huvitav kui teaming koos teiste mängijatega. Gild võib arendada oskusi, mis ei ole üksi kättesaadavad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more