Järjehoidjad

Draakoni Prohvet

Alternatiivsed nimed: Draakoni Prohvet

Game Draakoni Prohvet on süstemaatiline võitlus, mis pakub mängijatele realistlikum gameplay võitlus.

Draakoni prohvet Online saadab sind kus draakonid hulkuma maa-, mere-ja lennata läbi õhu.

Prohvet Dragon mäng võimaldab mängijatel osaleda lahing erinevate draakonid. Taas see, et maa peal kurja Black Dragon, kes põgenes keerates.

Dragon prohvet registreerimine on järgmine:

1. Sa pead leidma koha mäng Dragon prohvet võrgus.

2. Top vormi näete nuppu, millega saab luua mängu kaudu Facebook, sotsiaalse võrgustiku.

3. Teine võimalus registreerida teile on registreerida kohapeal.

4. Kohapeal esimeses reas registreerimisvormi sisestage oma e-posti aadress.

5. Korda haldamine e-posti aadressi järgmise lahtri.

6. Kirjutage parool mängu. Kasutage seda kombinatsiooni ainult selles mängus.

7. Mõtle hüüdnimi ja kirjutage see üles.

8. Loe aspekti, nagu allpool kirjeldatud kujul. Kui olete rahul kõik need, tähistada neid, muutes need klõpsake.

9. Vajuta «Mängi tasuta».

Play Dragon prohvet Teid läbi veebilehitseja, siis tuleb vaadata läbi: Interneti ja arvuti oli paigaldatud iga brauseriga.

Enne kui hakkate mängima Dragon prohvetit mängida, pead tutvuda funktsioone mäng:

1. Dragons on kõikjal: maailma kujundanud nagu lohe, rohkem kui 300 unikaalset draakonid hulkuma maa. Saab võidelda, püüdmise, rongi ja sõita neid kasutada ja arendada oma unikaalseid oskusi ja võimeid ning aitab tema puhul.

2. Combat süsteem: Draakoni Prohvet kasutab Auto sihtrühma ja combo süsteem anda osalistele realistlikum gameplay võitlus. See süsteem annab mängijatele rohkem kontrolli laiaulatuslikumat taktikalisi võimalusi kui traditsioonilised MMOs.

3. Ilus põnev maailm: mängijad reisida põnev maailm täis hämmastav üksikasjalikud maastikud. Saladused, probleemid ja olendid oodanud, et näha, kuidas, kui hakkate mängima.

4. Ulatuslik süsteem Housing: lase oma kujutlusvõime ja erutada oma ootusi. Mängijad on täielik kontroll, et luua ja arendada oma linna ainulaadne linn ja lõpuks impeeriumi.

5. Frontier süsteem: Guild liidrid rõõmustada! Selle suuremahuliste ehitus süsteem, mängijad on võimalus ehitada oma lõpliku kuningriiki. Püüdlused oma kodanike ja nende impeerium, siis arendada mängu.

Draakoni prohvet Online - on mäng fantaasia, mis on võitnud palju inimesi. Liitu üks neist ja läheb koos nendega lõbus mäng Dragon prohvet.

Prophet of the Dragon toob sulle erinevaid kogemusi, et kogete vastuvõtmise käigus mäng. Registreeru ja ei jää saavutusi oma eesmärke!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more