Järjehoidjad

Drakensang Internetis Hakata

Alternatiivsed nimed: Drakensang Online

Drakensang Online - on tasuta veebipõhine fantaasia mäng, kus on maagia ja ime. See on maailm, kus paljude ohtude ning eri olendid, kus tume minions kes vabastas inimkonna vanemaid vaenlane - draakon.

Drakensang online mäng on tasuta ja ei nõua kliendi paigaldamist mängu. See on kooskõlas mis tahes populaarne brauser. Kõik, mida vajate, et alustada mängu, see registreerimine Drakensang Online: kui teil on registreeritud konto Facebookis, seda saab kasutada nii laua mäng, lihtsalt klõpsates banner knobku Facebook, siis annab loa kontot ise. Kui seda kontot ei ole, siis tee järgmist: kodulehekülg klõpsates "Register" nuppu, et avada registreerimise aken, kus väljad on vaja sisestada oma nimi (eesnimi), parool, e-mail, sünnikuupäev, Bonus Code ja märgistada aktsepteerimise tingimused konfidentsiaalsus. Vajuta "Registreeru" nupule registreerimisele Drakensang Online mängu üle. Edasi minna uue lehekülje saidile tuleb valida mängu server nimekirjast ja mängustiil (PVE või PVP). PVE-Mängija vastu maailmas ja PVP - mängija versus mängija on. Seejärel vajutage "Start Game" ja avas uue lehekülje loomiseks oma iseloomu: see võib olla Dragon Warrior, Mage Circle või Rangers ta valida põrand ja karvakasvu. Määra see nimi ja vajutage "Create" nuppu. Kõik on nüüd võimalik alustada oma esimene ülesanne ...

Nagu juba mainitud, Drakensang Online mäng praegu on kolme liiki: Mages Circle Dragon Warriors ja Rangers.

Mages Circle - selle klassi inimesed kõrge intelligentsus ja teadmisi magic. Nad ise essentsid tule, jää ja äike, ja parandada oma tugevust magic rünnakuid.

Dragon Warriors - selles klassis on ületamatu meister lähivõitluses. Tänu neile on isegi raev, nad suudavad rakendada oskusi eriti tõhus. Nii enam nad võitlevad vaenlasega, seda ohtlikum see on.

Rajaleidjad - selle klassi on suurepärased nooled. Nad kavandatud kaugus eesmärk on nõrgestada oma nooled tulistas varitsus ja siis lõigatakse see tema Nujakka ime tera vibu.

Mängi mängu mängija Drakensang Online, reisivad eri piirkondades (asukohad) mängu. Sel hetkel mängus on seitse piirkonda: Grimmegstoun, Viltvuksshir, Kingshill Slifmor, Shorfolk, Tegansuol ja Torstrond. Reisimine nendes piirkondades, mängija sooritada erinevaid ülesandeid saadud NPC (non-player märki) ja protsessi tappes erinevaid koletisi. Tasu edukalt külalistele saavad kogemuse võrra ja parandada oskusi. Otsida missioonide peale kogemuse võrra ja oskusi, et mängija saab leida väga väärtuslikke esemeid, mis on peidetud eri kohtades. Järk-järgult, iga uue taseme ilmub rohkem keerukaid ülesandeid.

Game Drakensang Online käsutuses suur hulk koletised, kes elavad erinevates valdkondades. Nii mängida mängu online Drakensang ei saa igav, lihtsalt ei ole aega igavust.

Mäng on ressursse, nagu kuld, hõbe ja vask. Ja seal - Inomanty (seda mängu raha, mida saab vajadusel osta "päris").

Play Drakensang Online vesteldes foorum, mis on kohapeal.

Üldiselt mäng teeb hea mulje. Võibolla video tutorial, mida saab vaadata veebilehel aitab teil mõista ja aru saada, kuidas mängida Drakensang Online.

Kõik, mis nüüd eraldab seikluslik, see Drakensang Online registreerimine!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more