Järjehoidjad

dreamdale

Alternatiivsed nimed:

Dreamdale on seiklus-RPG koos farmimängu elementidega mobiilplatvormidele. Siin on ilus 3D-graafika ebatavalises stiilis. Häälnäitlemine on hea, muusika on hea.

Mäng on tavapärasest farms-st üsna erinev, kuigi selles peate täitma sarnaseid ülesandeid.

  • Hävitage palju vaenlasi, puhastades samal ajal mängumaailma avarust
  • Hankige ehituseks puit ja kivi
  • Ehitage kontrollitud alale, majadesse, ladudesse ja tehastesse
  • Määrake põldude jaoks alad, harige ja külvake neid
  • Minge toitu püüdma
  • Leidke mõttekaaslasi, kes on valmis teid aitama

Nagu näha, on kõik palju keerulisem kui tavalistes farmides. Õnneks hoolitsesid arendajad selle eest, et mängule oleks arusaadav, kuid lühike õpetus.

Peamine omadus on see, et teie tegelane on ennekõike sõdalane ja alles seejärel põllumees.

Kaardil ringi liikudes kohtate juhuslikult siia-sinna paigutatud auhinnakirstu. Kogudes sees olevaid münte erinevates kogustes, saate hiljem poodi külastades osta palju kasulikke asju.

Algusest peale on saadaval ainult üks relv, see on kirves. Edenedes saate võimaluse oma arsenali oluliselt laiendada.

täitke ülesandeid kogemuste saamiseks. Tegelase taseme tõustes valige, milliseid parameetreid täiustada, et edasi liikuda.

Dreamdale'i mängimise ajal ootab teid palju seiklusi. Reisige laevadel, rongidel ja isegi helikopteriga. Kaevake kaevandusi, kala, kauplege, aretage sigu. Tundke end tõelise muinasjutukangelasena, sest mängumaailmas on koht maagiale. Soovi korral saate omandada isegi maagilisi võimeid.

Farmi rajamisel on väga oluline, et oleks olemas koht, kus hoida kõiki tarvikuid ja ressursse. Ehitage piisavalt ladusid ja lautasid. Tegelikult on need mängu kõige olulisemad ehitised, mis on ülimalt tähtsad. Alles siis, kui teil on piisavalt ruumi, võite hakata kõike muud ehitama.

Te otsustate, kuidas talu välja näeb, korraldate hooneid ja põlde vastavalt oma soovile. Sel viisil saate isegi sõnu koostada.

Mängige iga päev ja saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimisauhindu.

Osalege hooajalistel pühadel koos võistlustega, et võita heldeid auhindu ja kingitusi.

Mängusisene pood muudab teie mängusisese elu veidi lihtsamaks. Ostke puuduvad ressursid, varustus või dekoratiivesemed, kasutades mängusisest valuutat või pärisraha. Ostu sooritama ei pea, aga kui mäng meeldib, siis niimoodi ütled selle loojatele tänu.

Värskendustega täieneb mäng sisu, uute huvitavate asukohtade ja ülesannetega, mis ei lase sul igavleda.

Android-s saate

Dreamdale'i tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe ja alustage kurjuse puhastamist ja maagilise maailma kaunistamist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more