Järjehoidjad

DreamFields

Alternatiivsed nimed:

Game Dreamfields - üks esindajaid Plinga Play mängude seeriast. Kindlasti on rohkem Dreamfieldsi mõeldud noortele esindajatele geymerskogo klass, kuid kasvanud mängijad saavad lõõgastuda mängides seda armas ja heasüdamlikku mängu. Dreamfields online meenutab mõnevõrra tavapärast ja paljude rakenduste armastust Facebookis või Twitteris. Realistlikum kujutleda, mida mängust oodata, võite proovida seda proovida, klõpsates autoriseerimiseks vormi allosas asuvale "Proovige". Muide, mängu disaini keelt saab tavapärasest inglise keelest muuta meie kaasmaalastele vene keeles arusaadavamaks. lipuga) ja muuda see vene keelde.

Täpsema mängu versiooni nägemiseks peate registreeruma. Nii et täpselt on Dreamfieldsi kontrollimine nagu paljud teised online-mängud, kohustuslik. Registreeritud kasutajad saavad juurdepääsu rohkemele mänguvalikutele ja boonustele.

1. Registreerimisprotsessi alustamiseks peate täitma vormi, mis asub otse ekraani keskel.

2.

3. Kui eelistate traditsioonilisi registreerimisviise, sisestage vormi ülemine väli, mida nimetatakse e-postiks, teie e-posti.

4. Järgmisel real sisestage oma isiklikule kontole sisselogimiseks parool. Proovige seda mängu mängida rohkem või vähem raske. Dreamfields oli ohutu ja teie kontot saab häkkida.

5. Reas "Kasutaja nimi" sisestage oma hüüdnimi, nii et te pääsete süsteemi juurde mängu ajal.

6. Mängu tingimustega nõustumiseks märkige vastav rida.

7. Kui soovite tellida kirjavahetuse administratsioonist, siis kui soovite sõnumeid vastu võtta, jätke näituse koht tühjaks.

8. Kas kõik väljad on täidetud? Klõpsake rohelist "Registreeru" nuppu.

Kui olete Dreamfields mängitud oma kontolt Facebookis, siis kuvatakse loend oma sõprade sõpradele, kes on ka Dreamfieldsi installinud ja mänginud.

Kui mängusüsteem pakub alati rohkem ja rohkem ülesandeid ja külalisi, mida ei igavlita. Teostatud ülesannete täitmine, saate boonuspunkte. Ja see mäng ei jäta kedagi indifferent

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more