Järjehoidjad

Driver: San Francisco

Alternatiivsed nimed: Driver: San Francisco

Game Driver: San Francisco - üks kõige põnev võistlused mitmeplatvormiline. Põhiline erinevus on realism. Sa pead hoolikalt lihvida sõiduoskusi ja saada kõigist raskustes suusarajad. Kuna projekti arendajad tegi kuulsaks Ubisoft, kahelda kvaliteedi mäng ei ole vajalik - see on tõesti kvaliteetne ja kindlalt täide projekti. See projekt on loogiline jätk paljukiidetud Driver. Kokkuvõttes võib projekti on sarnane kogu eelmise mängude seeria, kuid siiski mõned suured uuendused ei mainita võimatu.

Driver San Francisco mäng annab võimaluse tutvustada teile jätkamine lugu kahest lootusetu juhtide ja paadunud vaenlased, John Tanner ja Charles Jericho, kes veel õnnestus ellu jääda pärast kohutav penaltiseeria Istanbulis. Pärast seda intsidenti, poisid olid veel võimalik tagasi sünnimaale USA. Nüüd Tanner on patrullimine tänavatel San Francisco, ja Jericho ootab karistuse kohus. Kuid kuriteo laadi Jericho õnnestus põgeneda rünnaku politsei van veavad teda. Püüdes peatada Põgenenud Tanner satub kohutav õnnetuses veoauto. Ta elab, kuid langeb koomasse. Noh, kui sa ei taha, et kiiresti alla laadida Driver San Francisco isiklikult kindlaks õigsuses selline uskumatu areng?

Pärast selliseid sündmusi Tanner suutis nimega «nihe», mis annab talle võime muutuda siirdatakse organid teisi inimesi, kui vaja. Nüüd liigub auto auto, on sul võimalik jätkata edukalt, tundub, isegi ennasthävitav missioon.

Kui saad laadida Driver: San Francisco, siis tuleb üllatunud grand laevastiku käsutuses mängijad. See on rohkem kui 120 unikaalset ja legendaarne autode mängu ajal saate uuendada uuele tasemele! Ja mitte nii väga ammu, arendajad on lubanud kaaluda lisades Driver: San Francisco vene masin, et julgustada kõiki Vene fännid projekti.

Selles projektis, võite proovida ise kui juht sõites üle 200 kilomeetri kallis. Sel juhul erinevalt eelmise mängu jätkumise autojuhtidel tuleb rakendada nii palju kui 9 peamist mängu režiimid, mis võimaldab teil teha mängu põnevamaks.

Et edukalt lae mäng Driver: San Francisco, siis on vaja osta eelnevalt võtmete ligi. Sa suudad seda teha klõpsates link otse peamise kohas mängu. Läbiviimiseks missioone saab teenida raha, mida saab seejärel veetis uuendada olemasolevat või uut autot.

Saate salvestada oma andmed erilist DVR, mis funktsiooni Driver: San Francisco masin. Ja hiljem saavutusi saab jagada oma sõpradega sotsiaalsete võrgustike.

Kiirusta ja te test Driver: San Francisco arvuti, see on tegelikult suur ja põnev sõit!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more