Järjehoidjad

Teised maailmad: elementaarse sõja

Alternatiivsed nimed: Teised maailmad, teistesse maailmadesse

Järgmine legend ja tõlkida originaalne rollimäng online mäng Muud Worlds: War of Elements pakub võitlema pääste universumi ja elu Ondel Crystal, kellele soovite oma valdusse esindajad tume pool maakera - väga paha, kehastab neli elementi neli hirmutav koletised. Muu maailma jaoks mäng: Elemental sõja Online iseloomustab kombinatsioon fantaasia graafika gooti elemente, mis muudab atmosfääri ja pilte mõned special "zloveschnost." Nagu mängu mehaanika ja gameplay üldiselt, siis sa oled originaal võidelda süsteemi, mängijad võitlus duels ja lahingud klasside vahel, põnev külalistele ja palju muljeid sellest hämmastav ja ettearvamatu maailmas. Aga esimesed asjad kõigepealt.

Alustame süsteemi miinimumnõuded on vaja, et oleks mängida teistesse maailmadesse: elementaarse sõja võrgus. Nii

Lubatud operatsioonisüsteemid - Windows 2000/XP, Vista X32 / 7

Pentium 1 GGts

128 MB RAM

Stabiilne internetiühendus.

Game teistesse maailmadesse: elementaarse sõja online töötab kõigi brauseritega, kuid arendajad soovitame kasutada Mozilla Firefox.

Register teistesse maailmadesse mängu: War of elements - protsess, mis viib eemale sundida paar minutit. Tule ofsayta mänguasjad täita lihtsaid vorme - posti aadressil (praegune) parool ja turvalisuse küsimus (kui esineb probleeme ootamatu sissepääs arvesse). Registreeri teistesse maailmadesse: elementaarse sõja jätkab pärast aktiveerite lingil postiaadressi.

Seega, kui teie teistes maailmades: elementaarse sõja Online registreerimine on edukalt aktiveeritud, aeg edasi liikuda järgmisse etappi - luua iseloomu. Et alustada, on otsustada, milliseid elemente

Kaitseb teie iseloomu ja sellest tulenevalt vastu koletised, mis on lahing elemente. Lisaks teistesse maailmadesse: elementaarse sõja online mäng, kus on neli klassi märke: Barbarid, Monk, Mystic, Seeker. Algnäitajad Varvara suunatud tekitades rohkem kahju Guardian - kaitse-, Monk - tervendav ja Mystery - manipuleerimine energia vastane. Esindajad iga klass on neli peamist (ja universaalne) parameeter: Energy, Power, Recycle, nõutav tase.

Mis ootab neid, kes tulevad mängida mängu online Muu Worlds: War of Elements? Muidugi, peamine eesmärk - kaitsta looduslikke Ondel Crystal "koletised", kuid koos, et te ootate uskumatud seiklused ja lahingud mängijat, kes kaitsevad teisi elemente. Lahingud toimuvad tahes kohas mis tahes punkti kaardil teistesse maailmadesse. Kõik, mis teil on vaja selleks, et võidelda vaenlase uhkeldav - esitab esialgse taotluse võitlus. Lisaks üks-ühele lahinguid, nagu ka teistes maailmades: elementaarse sõja mängida ja saab võidelda suuremahuliste - lahing vahel saadaval klasside või klannid, kes esindavad iga tema element. Aga mõnikord ei ole vaja võidelda - diplomaatiliste taktika on palju tõhusam kui veriseid sõdu, kui õige lähenemine valiku liitlasi ja luua kasumlik liit nendega.

Lisaks arengu sõjaväelise karjääri, mängijad on ka olemas (viies tase) ja rahulikuma tegevusega nagu käsitöö, näiteks. Remeslenecheskih neli elukutseid - Fisherman, Travnik, Harvester ja Prospector. Iga elukutse on oma eelised ja toob igasuguseid boonuseid. Peale tema sõjaväelise karjääri ja käsitöö meelitab paljud mängijatele mängivad teistes maailmades: elementaarse sõja võimalus kohtuda teise poole ja luua isiklik elu, kuni abielu. Ja üldiselt, mitte ainult kirjeldada, nii et sa parem mängima minna ja teha oma mulje mäng Muud Worlds: sõja elemente.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more