Järjehoidjad

DSF Starfleet

Alternatiivsed nimed: DSF E92

DSF Starfleet: pilk tulevikku

Tänapäeval peidab kosmos palju saladusi ja me ei tea, kas meie planeedil on ka meie elu. Me kardame välismaalasi, kes esindavad neid sageli agressiivsete orjastajatena. Aga kui on olemas teisi tsivilisatsioone, ei ole kõik neist ohtlikud. Kes teab, mida tulevik inimkonnale toob. Mis andis talle avatuse ja millistes pikamaatranspordis saab kaubelda armas humanoididega, hoiduda kontaktidest teistega ja ausalt vastuolus kolmanda inimesega. DSF Browser Multiplayer Sellel teemal mängib Starfleet, pakkudes olla roolis:

 • Linkora
 • Kruiisid
 • kornetid
 • Fighter
 • Fregat
 • Flagman

Me ootame ruumi odüsseia, tähtede külma sära majesteetlike maastike, enneolematuid seiklusi, ohtlikke seoseid, tuleviku tehnoloogia uurimist ja uurimist. Käivitage DSF Starfleet mängima ja laske kosmosel esitada.

Mis seiklus algab?

Nagu MMORPG mänguasjades aktsepteeritud, registreerib DSF Star Fleet kõigepealt sotsiaalse võrgustiku teenuse. Seejärel valige server, seejärel looge kangelane, valides sugu ja määrame nime. Nüüd on kõige huvitavam kohtumine assistendiga, kes hoolikalt tutvustab teid kõigi sündmuste kulgemisele, aitab juhtimisega tegeleda ja pakub esimesi koolitustöid.

algajat on väga kasulik pakutud külaliste lõpuleviimiseks. See mitte ainult ei aita kiirelt tegeleda baasi tööga, vaid toob kaasa ka edasiseks arenguks vajalikke vahendeid. Pärast missiooni lõpetamist astub assistent tagasi ja meenutab mõnikord ainult kasulikke näpunäiteid või ülesandeid. Edasine areng, mida te teete ise, uurides arvukaid harusid.

 • Ressursside taastamine
 • Hoonehooned ja laevad
 • Arenda planeet ja jaam
 • Hoida kulda
 • Sisestage kaitse
 • Koguge makse

Kui on laevu, vajavad nad kütust ja piloteid ning ostavad neid tellimuste ajal kaevandatud kulla eest. Teised valuutad, teemandid, aga sa saad neid raha eest. Aga siis saate oma arengut oluliselt kiirendada.

Konversiooni

esimesed sammud

.Selleks, et saaksite ohutult üles astuda, tahan ma arendajatele kummarduda ja tänan teid väga. Niikaua kui te lukust ei eemalda ja te ei lase teistel osalejatel sõjas sõita, ei saa keegi seda teha. Kuigi teie vaenutegevuse keeld kehtib, saate nautida majandust ja ehitust, arendada kaevandusi, koguda metalle ja toota vajalikke esemeid. Kõik hooned on ühendatud ja neid tuleb parandada, et saada uusi võimalusi.

V DSF E92 laevastiku puhul pöörate rohkem tähelepanu lahingu ettevalmistamisele, mitte selles osalemisele. Palgata kaptenid ja ehitada laevu ning seejärel saata need konflikti kohas, et vaadata, mis toimub.

Radars aitab tuvastada võõraste lähenemist, andes häire, ja mida suurem on nende pumpamise tase, seda täpsemad on näidud. Laevad vajavad ka pidevaid täiustusi ning saate neid varustada täiendavate armorite, relvade ja oma rünnaku- ja kaitsevõime suurendamisega.

On teada, et üks on raske kõige ohtlikumaid vaenlasi tõrjuda ja selleks on loodud Alnsa. Nende liitumiseks peate kandideerima, ja kui nad teid aktsepteerivad, leiad liitlased, kes aitavad teil ressursside ja sõjalise jõuga, kui tahad kohtuda tugeva vastase vastu.

liidud annavad ka ülesandeid ja ainult selle osalejad saavad neid avada, kuid saate teha ainult 2 päevas. Edu saamiseks antakse teile medalid, mis suurendavad teie kaptenite auastet.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more