Järjehoidjad

Dune Spice Wars

Alternatiivsed nimed:

Dune: Spice Wars reaalajas strateegia, kuid mitte päris tavaline. Sündmused selles arenevad üsna aeglaselt, seetõttu võib see teatud määral sarnaneda samm-sammult toimuvaga. Kuid hetkel on mäng varajases juurdepääsus ja täieliku väljalaske ajaks võib see muutuda. Mängu graafika on hea, kuid muusikaline seade tundub veidi lõpetamata, kuid see parandab kindlasti väljalase.

Mängus toimub võitlus võimu pärast planeedil Arrakis, mis on tuttav kõigile Dune'i fännidele. Tuleb ehitada linnu, kaevandada vürtse, pidada sõdu.

Enne Dune: Spice Warsi mängimist – valige fraktsioon. Hetkel on saadaval neli fraktsiooni, kuid arendajad lubavad nende arvu uuendustes suurendada.

Nüüd on saadaval järgmised fraktsioonid:

  • Atreides
  • Harkonens
  • Salakaubavedajad
  • vabamehed

Kõik need on oma võimete poolest ligikaudu võrdsed, kuid igal neist on oma eripära. Harkonenid näevad teistest nõrgemad välja, kuid selle teksti lugemise ajaks võivad arendajad olla juba vajalikud muudatused teinud.

Spice on planeedi peamine ressurss. See on väärtuslik, kuna annab inimestele, kes seda koos toiduga tarbivad, pikaealisuse. See on vajalik ka kosmosenavigaatorite jaoks. Lisaks kasutatakse seda usulistel tseremooniatel. Kuid mängus on see vaid ressurss, mida saab igakuiselt müüa keisri määratud hinnaga. Otsustage, kui palju müüte ja kui palju hoiule jätta, kuid tasub arvestada, et hind on hetkel tõusnud või langenud.

Mängimist alustades saate ühe linna Arrakise kõrbes. Järgmiseks kasutage piirkonna uurimiseks ornitopterit. Seejärel jätkake vürtside ja mitte ainult tema ekstraheerimisega.

Spetsiaalse, väga vastupidava plastiku jaoks, mis toimib mängus ehitusmaterjalina, peate hoolitsema nii veevarude kui ka tooraine ammutamise eest.

On ka selline nähtus nagu maksustamine. Maksud tuleb tasuda ja soovitavalt õigeaegselt, muidu saad teada, milline on keiserlik valvur.

Ärge kaotage valvsust läbi kõrbe liikudes Shaihuludide hiiglaslike liivausside tõttu. Olge ettevaatlik, sest teie transport või üksus võidakse alla neelata.

Kõik asulad kõrbes ei kuulu teile või mõnele teie rivaalile, on ka väikseid asulaid, mida nimetatakse sitchiks. Sellistes kohtades elavad neutraalsed vabamehed, kes on selle planeedi algsed elanikud. Saate nendega kaubelda või neid ignoreerida. Sõjaväesaagi seisukohalt need erilist huvi ei paku.

Mängu võitmiseks on kolm võimalust.

  1. Sõjaväelaste jaoks on kõige lihtsam, kuigi mitte kõige lihtsam, vallutada kõik linnad ja lüüa rivaalid.
  2. Arrakise kuberneri ametisse nimetamiseks diplomaatiliselt diplomaatia ja mõnikord ka mitmesuguseid intriige ja isegi spionaaži kasutades.
  3. Pärast piisavate hegemooniapunktide kogumist nimetasid arendajad mainet tõenäoliselt nii.

Dune: Spice Warsi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Kuid mängu saab osta Steami mänguportaalist, eriti kuna selle hinda on alandatud, kuna mäng on varases juurdepääsus.

Kui olete Dune'i universumi fänn, ei tohi uue mängu väljaandmist vahele jätta. Laadige mäng alla ja nautige juba praegu tuttavasse maailma sukeldumist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more