Järjehoidjad

Dungeon Defenders 2

Alternatiivsed nimed: Dungeon Defenders 2

Mäng Dungeon Defenders 2 - tasuta multiplayer strateegia rollimäng kolmanda isikuga. See järge olnud aega taastada projekti kasutajad Dungeon kaitsjate kus arendajad üsna edukalt ületanud "tornid" RPG. Ärgu sind segadusse ajada cartoon tõmbamine ja mõnes mõttes liiga küllastunud värvid. 3D graafika vormingus pilt, ülesanded on keerulised, rikas gameplay näitab Dungeon Defenders 2 play huvitav on täiskasvanud. Mäng ei ole mõeldud punkarid ja sellest huvitatud ei ole häbiväärne eri liiki kasutajatele. Igaüks võib leida end fantaasiamaailmas palju atraktiivseid asju tuleb köitev ja tagasipöördumine uuesti ja uuesti mängimist. Leiad ennast maagiline maa nimega Etheria. Sa pead päästa teda kurjuse jõudude väärtused. Eri tüüpi paha Goblins ja Orgov saavad jalge all. Neid hävitada - auasi. Ärge oodake kerge võidu, teie vaenlased on tugev ja ohtlik! Aga siis, sa ei ole sündinud eile - kõik on hästi, kui olete saanud oma jõupingutusi!

Sel ajal, uus mäng staadiumis PTA. Peate 2 Dungeon Defenders registreeru saaks osaleda katsetamine. On ametlik kodulehekülg peate esitama oma e-posti aadress. Kui teie taotlus on töödeldud administratsioon saadab võti aktiveerida oma konto ja saate Dungeon Defenders 2 download. Beta kutse saab keegi. Main kannatlikkust oodata järjekorda. Muide, saate väljendada oma soove, et arendajad püüavad võtta arvesse täiendavat parandamist toode.

Loetelu süsteemi miinimumnõuded, mis ei ületa parameetrid, mida on vaja mängida Dungeon Defenders . Teie arvuti peab vastama käesoleva konfiguratsioon: operatsioonisüsteemi Windows XP/Vista/7; protsessor Intel Core 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X 2 3800 +, videokaart nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 (video RAM 256 Mb); kooskõlas DirectX 9. 0C helikaart, 2 GB kõvakettaruumi ja 1. 5 GB RAM. Aga see on ikka esialgsed oletused. Täielik nimekiri süsteemi nõuded on tuntud lähemale ajal käivitada mänge. Nüüd stuudio Trendikas Entertainment töötab teha mängu DD 2 oli saadaval platvormid PC, Mac, IOS, Android.

Mis vahe on jätkuks originaal? Asjaolu, et mäng Dungeon Defenders II uhke selline uuendus režiimid nagu ühistu ja konkurentsivõimeline. In cooperative mode lisada rohkem tornid ja kaevandamine, samuti muid huvitavaid funktsioone on kavas näiteks laiendatud lugu ja 24 mängijaga. Võistlevad võrgumängu ja on mõeldud žanr MOBA. Mängijad võistlevad meeskonnad 5 inimest. Ülesanne: kaitsta oma torni vaenlase.

Niisiis, kui hakkate mängima DD 2 ja sa muidugi huvitav, kuidas selle iseärasusi. See on maailm, kus on kangelased, kosmeetika, lemmikloomad,-mängu maailma ühisraha maailmas, kus saab valida endale sobivaim klassi maailma, kus ootavad unustamatu lahing kurja koletised. Võite kasutada suur arsenal relvi ja magic ilm tõhusalt tegelema vaenlane. Lisaks võimalus ehitada kaitsev kindlustusi. Kas sa oled sõdalane, nõid, munk või Elven jahimees - on kõik võimalused toota soovitud. Loomulikult, iga märk on oma võimete, kuid püüdma arendada peate igal juhul. Taotleda planeerimine kõrgused ja lihtsalt on tore aeg ühiskonnas nagu kihlveod, kui mängijad. Loodetavasti teie ootustele ei pea pettuma! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more