Järjehoidjad

Tolmumaad

Alternatiivsed nimed:

Dust Lands on mitme mängijaga strateegia, mida saate mängida Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Graafika on hea, kuid kui teie seadme jõudlus on ebapiisav, võib pildikvaliteet halveneda. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt, muusika on meeldiv ja kaua mängides ei tüdine sellest.

Dust Landsis leiate end maailma maadest, kus toimus apokalüpsis, mis hävitas tsivilisatsiooni. Maailma varemetes ellujäämine ei ole lihtne, sest see on julm koht.

Kõige parem on alustada pärast koolituse läbimist, mille käigus omandate juhtnupud ja saate võimaluse mõista mängumehaanikat. See võtab mõne minuti, kuid võimaldab teil mängu enesekindlamalt alustada.

Järgmisena ootavad teid palju raskeid ülesandeid:

  • Avastage tühermaad ja otsige tarvikuid
  • Arendage oma asulat, ehitage uusi töökodasid ja hoolitsege kaitserajatiste eest
  • Kadunud tehnoloogiate taaskasutamine
  • Värbage oma meeskonda parimate erinevate talentidega võitlejatega
  • Võitlege ümbruskonnas elavate koletistega
  • Valige, millised oskused on teie mängustiiliga rohkem nõutud ja arendage neid meeskonnaliikmete seas
  • Vestlege teiste mängijatega, võitlege ja looge liite, et saada koos tugevamaks

Need on kõige olulisemad tegevused, millega Androidis Dust Landsi mängides kokku puutute.

Mängimist on lihtne alustada ja edenemine on väga kiire, kuid aja jooksul aeglustab teie linna areng. Seda tehti teadlikult, et algajad saaksid kogenumatele mängijatele kiiresti järele jõuda.

Mängu ajal peab teie meeskond palju võitlema nii postapokalüptilises maailmas elavate koletistega kui ka teiste PvP-režiimis mängijate rühmadega. Kõige raskem on võita inimeste üle, eriti kui nad on kogenumad.

Liitudes ühinedes ei saa te mitte ainult aidata üksteist rünnakuid tõrjuda, vaid ka osaleda ühistes PvE missioonides.

Selles mängus parimaks saamiseks ja reitingu juhtivate ridade hõivamiseks peate Dust Landsi regulaarselt mängima. Arendajad on valmistanud kingitusi kõigile, kes mängu iga päev külastavad.

Ära jäta kasutamata võimalust pidulikest sündmustest osa saada. Selle aja jooksul on võimalik võita auhindu, mida teistel päevadel pole.

Mängupood uuendab oma tootevalikut iga päev, nende hulgast leiab palju kasulikku. Ostude eest saate tasuda nii mängus teenitud valuuta kui ka pärisrahaga. Peate ise otsustama, kas kulutate raha või mitte, ilma selleta on võimalik mängida, kuid eesmärkide saavutamiseks kulub veidi rohkem aega. Lisaks tänate väikese summa kulutamisega arendajaid ja toetate mängu edasist arendamist.

Kuna Dust Lands on võrgustrateegiamäng, on mängimiseks vajalik pidev Interneti-ühendus.

Dust Landsi saab Android-s tasuta alla laadida, kasutades sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima juba täna, et saada legendiks julmas postapokalüptilises maailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more